General Mobile GM 9 Pro GM 9 Go

General Mobile’da peşin fiyatına 6 taksit devam ediyor

General Mobile web sitesi üzerinden düzenlenen kampanya ile kullanıcılar GM 9 Pro’yu ayda 249,83 TL, GM 9 Go’yu ayda 116,50 TL taksit ile satın alma fırsatına sahip olacaklar.

General Mobile, kurumsal web sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli kampanyada kullanıcılarına, Garanti BBVA, Akbank ve Yapı Kredi ile online ‘alışveriş kredisi’ ile işlemlerini kolayca tamamlama imkanı sunuyor.

Ödeme işlemleri tamamladıktan sonra General Mobile web sitesine yönlendirilen kullanıcılar, ‘Peşin Fiyatına 6 Taksit Kampanyası’ sayesinde vade farkını alışveriş tutarında indirim olarak görecekler.

Perakende fiyat ile çekilecek kredi tutarı arasında farklılık olacak. Peşin fiyatına 6 taksit kampanyası doğrultusunda vade farkı General Mobile tarafından karşılanacak.

DXOmark tarafından yapılan test sonucuna göre 3.500 TL altı modeller arasında dünyada segmentinin en iyi kamerasına sahip olan ve 3.800 mAh yüksek pil kapasitesi ile 20 saate kadar kesintisiz video izleme olanağı sunan GM 9 Pro’ya sahip olmak isteyen Garanti BBVA, Akbank ve Yapı Kredi kullanıcıları, 6 ay boyunca sadece 249,83 TL taksit ile akıllı telefona ulaşabilecekler.

Dış görünümü GM 9 Pro’nun dikkat çeken tasarımından esinlenen, Google’ın geliştirilmiş uygulamaları ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırması ile özellikle akıllı telefonu ilk kez tecrübe edenlere hitap eden GM 9 Go’yu satın almak isteyen Garanti BBVA, Akbank Direkt ve Yapı Kredi kullanıcıları peşin fiyatına 6 taksit kampanyası ile ayda 116,50 TL taksit ile telefona ulaşabilecekler.

Peşin fiyatına 6 taksit imkanından yararlanmak veya hizmet hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen kullanıcılar https://www.generalmobile.com/tr/kampanyalar/ adresi üzerinden işemlerini yapabilecek veya bilgi alabilecekler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir