George Lucas 69 yaşında baba oldu

Amerika sinema endüstrisinin bir buçuk ay önce evlenen efsanesi, 69 yaşındaki George Lucas, baba oldu. Yeni doğan kız çocuğuna Everest ismi verildi. Bilgi Huffington Post internet portalında yayınlandı.

Lucas ve yatırım şirketi sahibi 43 yaşındaki Mellodi Hobson’un düğün töreni 22 Haziran tarihinde sinema yapımcısının Kalifornia’daki çiftlik evinde en yakın arkadaşlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Düğüne, kutlama konuşmasını yapan Lucas’ın dostu ve en az onun kadar ünlü Holliwood sinema yönetmeni Steven Allan Spielberg de katıldı.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, Francis Ford Coppola ise düğünde yeni evlenen çifte bir şiir okudu. Bebek 9 ağustos cuma günü dünyaya geldi.

Çiftin her ikisi için de biyolojik olarak ilk çocukları olan Everest, ailede tek çocuk değil. Önceki evliliğinden Lucas’ın evlatlık edinmiş olduğu – Amanda, Katie ve Jett olmak üzere, üç çocuğu var.

Amerikalı sinema yönetmeni ve Lucasfilm Ltd şirketinin kurucusu, George Lucas, daha fazla Yıldız Savaşları bilim kurgu dizisi ve İndiana Jones dizisinin yapımcısı olarak tanınıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir