Glovo

Glovo ile 30 dakikada kapıya teslimat

Dakikalar içinde teslimat hizmeti sunan mobil uygulama Glovo, İstanbul’un her iki yakasında müşterilerine hizmet sunmaya başladı. Yemekten market alışverişine, kişisel bakımdan hediyelik eşyaya kadar uzanan geniş bir ürün gamında hizmet sunan Glovo, ne istersen seçeneği sayesinde de ofiste ya da evde unuttuklarınızı sizin için alıp 30 dakikadan az bir süre içinde size getiriyor.

İstanbul’da üç ayda 20 binin üzerinde teslimat

Kullanıcıların mobil uygulama üzerinden sipariş vermelerine ve göndermelerine imkan tanıyan Glovo, İstanbul’da üç ayda 20 binin üzerinde ürün teslim etti. Uygulama 50 binden fazla kullanıcı tarafından indirildi ve 300’den fazla satıcı teslimat hizmeti sundu.

Ofiste unutulan bir evrak için bile kullanılıyor

Dakikalar içinde teslimat hizmeti sunan mobil uygulama Glovo’dan yemek, market, kişisel bakım ya da hediyelik eşya sipariş edilebildiği gibi evde ya da ofiste unutulan bir evrak, gözlük, anahtar gibi eşyaların da teslimatı talep edilebiliyor. Talepler ise Glovo’nun kuryeleri tarafından 30 dakikadan kısa bir süre içinde teslim ediliyor.

Türk halkı kapıya teslimatı çok sevdi

Türkiye’nin Glovo için önemli bir pazar olduğunu dile getiren Glovo Türkiye Genel Müdürü Austin Kim “Türkiye’ye yatırım yaparak büyümemizi sürdüreceğiz. Haziran ayından bu yana elde ettiğimiz veriler de bize çok doğru bir yatırım yaptığımızı gösteriyor. Türk halkı kapıya teslimatı çok sevdi ve Glovo olarak biz de bu pazarda en iyi hizmeti sunmak için var olacağız. Faaliyetlerimize İstanbul’dan başladık. İlk aşamada tüm İstanbul’u kapsamayı ve Ankara, İzmir gibi nüfusu yüksek illere yayılmayı hedefliyoruz.” dedi.

Dilediğin Her Şey Glovo ile Kapıda

İstediğiniz her şeyi kapıya teslim eden Glovo’da, yemekten markete, kişisel bakımdan hediyelik eşyaya kadar birçok kategori yer alıyor. Uygulamayı indirip sisteme üye olduğunuzda konum bilgilerinize izin veriyorsunuz. Daha sonra size en yakın restoranları, marketleri sistemde görebiliyor, talep ettiğiniz ürünü ödeme yönteminizi seçerek sipariş edebiliyorsunuz. Sonrasında uygulama üzerinden canlı olarak siparişinizin nerede olduğunu takip ediyorsunuz ve Glovo’nun kendi kuryeleri siparişinizi belirlediğiniz adrese 30 dakikadan kısa bir süre içinde getiriyor.

Platforma üye olan markalar

McDonalds, Burger King, KFC, Pizza Hut, Popeyes, Carls Jr, Bereket Döner, Taco Department, Green Salads, Frango, Pidem, Köşk Burger, Chinese & Sushi Express, Petra Roasting Co., Supplementler ve daha fazlası…

Hizmetin sunulduğu semtler

Acıbadem, Arnavutköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Göztepe, Hacıosman, Kadıköy, Karaköy, Maslak, Şişli

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir