GNCFEST’e 20 binden fazla izleyici katıldı

GNCFEST’e 20 binden fazla izleyici katıldı, 12 saat kesintisiz müzik yayını yapıldı. Turkcell’den yapılan yazılı açıklamaya göre, gnçtrkcll tarafından 7 Eylül Pazar günü İTÜ Stadyumu’nda gerçekleştirilen GNCFEST’e 20 binin üzerinde izleyici katıldı.

Gençler, 12 saat süren festivalde maNga, Mabel Matiz ve Model’in şarkılarıyla eğlendi, gece INNA ile devam etti. INNA’nın ardından sahneyi Rita Ora aldı. GNCFEST’te eğlence, Pharrell Williams ile sürdü. ‘Happy’ şarkısıyla dünya çapında ün kazanan Pharrell, şarkılarını Türkiye’deki hayranları için söyledi. Gençler, gün boyunca dönme dolaptan “selfie kulesi”ne kadar onlarca etkinlikle festivalin tadını çıkardı.

Festival saat 13.00’te kapılarını açtı. Festivalde 20 bini aşkın izleyiciye 12 saat kesintisiz müzik ziyafeti sunuldu. Açılışı yapan ve kurgularıyla festivale yön veren Erim Özşen’in eşliğinde sahnede mini sohbetler, yarışmalar gerçekleşti. Ünlü DJ Erbil Ellez ise festivale gelenleri bir an olsun müziksiz bırakmadı ve festivalin kullanım kılavuzu sayılabilecek gnctrkcll uygulaması üzerinden istek parçalar çaldı. Festival hız kesmeden gece yarısına kadar devam etti.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir