Gnçtrkcll’den gençlere 1 liralık kampanya

Gnçtrkcll’in hazırladığı kampanya kapsamında Gnçtrkcllliler, ihtiyaçlarına bağlı olarak, bir günlük her yöne 20 dakika konuşma, her yöne 100 SMS veya 100 MB’lık internet paketlerinden her birini kısa mesaj göndererek 1 liraya satın alabilecek.

Turkcell açıklamasına göre, gençlerin hem iletişim hem de sosyal ihtiyaçlarına yönelik özel avantajlar sunan gençlik kulübü gnçtrkcll, her biri 1 lira olmak üzere, her yöne 20 dakika konuşma, her yöne 100 SMS veya 100 MB’lık internet paketlerini SMS göndererek satın alma imkanı sunuyor. Hattında bakiyesi olmak koşuluyla kampanyadan 26 yaş altı faturasız tüm gnçtrkcll’liler yararlanabiliyor.

Turkcell Genç Segment Pazarlama Direktörü Bahar Uçanlar, konuyla ilgili şunları kaydetti:

“7,3 milyon üyesiyle Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, kurulduğu günden bu yana her zaman ilklere, pek çok avantaja ve eğlenceli aktiviteye imza attı. Şimdi de gnçtrkcll’lilerin anlık dakika, SMS ya da internet ihtiyaçlarına çözüm olarak sunduğumuz 1 liralık kampanyamızla gençlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Bu hizmetimizi gençlerin, günlük hayatta anlık yaşadıkları bakiye sorunlarını ortadan kaldırmak için onların beklentilerinden yola çıkarak hazırladık. Gençler için internetsiz, SMS’siz ve dakikasız bir hayat neredeyse düşünülemez. Biz de gençlerin hiçbir zaman hiçbir yerde mağdur olmaması ve gnçtrkcll’in sunduğu avantajlar dünyasından en iyi şekilde yararlanabilmesi için çalışıyoruz.”

Paketleri satın almak için 2222’ye SMS göndermek yeterli. 24 saat geçerliliği olan her yöne 20 dakika paketi için BIGUN DK, her yöne 100 SMS paketi için BIGUN SMS ve 100 MB paketi için BIGUN MB yazıp 2222’ye göndermek yeterli oluyor, her paket 24 saat içerisinde sadece 5 kez satın alınabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir