Göksel konseri Tivibu ve TTNET Müzik’te

TTNET, Sevgililer Günü için müzik dolu bir sürpriz hazırladı. Müzikseverler, ünlü şarkıcı Göksel’in 14 Şubat Sevgililer Günü için özel olarak vereceği konseri, TTNET’in Tivibu Web ve TTNET Müzik platformlarında canlı olarak izleme fırsatı bulacaklar.

Geçtiğimiz yıl çıkardığı “Bende Bi’ Aşk Var” adlı albümüyle büyük başarı yakalayan Göksel’in, The İstanbul Edition Hotel’de vereceği bu özel konseri, 14 Şubat akşamı 21.00’de başlayacak.

Konser, Tivibu Web (www.tivibu.com.tr)  ve TTNET Müzik (www.ttnetmuzik.com.tr) platformlarında üye olmak gerekmeksizin herkese açık olarak yayınlanarak ücretsiz olarak izlenebilecek. Tivibu kullanıcıları ilk kez bir konseri canlı olarak izleme deneyimi yaşayacaklar.

Son albümü, pek çok yazar ve mecra tarafından 2012’nin en iyi albümlerinden biri olarak gösterilen Göksel, en güzel aşk şarkılarını 14 Şubat’ta sevgililer için söyleyecek. Tivibu Web ve TTNET Müzik kullanıcıları da bu müzik ziyafetine canlı olarak tanıklık edecekler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

2 thoughts on “Göksel konseri Tivibu ve TTNET Müzik’te

  efe

  (14 Şubat 2013 - 19:30)

  çok güzel ama çok heyecanlıyım

  Gökçen (Göksel hayranı)

  (14 Şubat 2013 - 19:33)

  Çok güzelsin.hemen başlamasını istiyorum:poop:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir