Gold, yeni mağazalar için 100 eleman alacak

Gold Teknoloji Marketleri, 2012 yılsonuna kadar toplam 100 kişiyi mağazalarında satış danışmanı, merkez ofisinde müşteri hizmetleri personeli olarak işe alacak. Böylece çalışan sayısı 750 civarında olacak şirket, elemanlarına uzmanlık eğitimleri vermeyi ve satışlara yönelik ödül sistemini uygulamayı sürdürecek.

11’i İstanbul’da olmak üzere toplam 52 mağazasıyla ağırlıklı olarak Anadolu’da hizmet veren Gold Teknoloji Marketleri, istihdam planları çerçevesinde yılsonuna kadarki ihtiyaçlarının 100 personel olduğunu, 2013 yılında açılacak yeni mağazaları için de istihdam çalışmalarını devam ettireceklerini belirtti.

Sektördeki başarılarında nitelikli ve özverili çalışanlarının önemli rol oynadığını vurgulayan Gold Teknoloji Marketleri Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Çalışanlarımız, en değerli varlıklarımız arasındadır. Özellikle müşteri memnuniyeti alanında Gold’u temsil ediyor, müşteri ilişkilerinde uzmanlıklarının yanı sıra kurum kimliğimizi doğru bir şekilde yansıtmaya da odaklanıyorlar. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı bu doğrultuda eğitecek, kadromuzu daha da güçlendireceğiz. Önümüzdeki dönemde mağaza sayımızın da artmasına paralel olarak işe alımlarını hız kesmeden devam ettirecek ve şirket içi uzmanlık eğitimlerini geliştireceğiz.”

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  İnternette en çok kendimizi arıyoruz

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir