Google’ın CEO’su ses teli felci oldu

Google’ın CEO’su Larry Page sağlık durumu üzerindeki gizem perdesini aralayarak çift taraflı ses teli felci olduğunu ancak günlük yaşamını etkilemediğini açıkladı.

Google CEO’su Larry Page, sağlığı hakkındaki spekülasyonlara son vererek, sesinin kısılmasına neden olan “oldukça ender” görülen bir durumla karşı karşıya olduğunu ancak bu durumun günlük işlerini yapmasını herhangi bir şekilde etkilemediğini açıkladı.

Şirketin Google+ sayfası üzerinden açıklama yapan 40 yaşındaki CEO, 14 yıl önce geçirdiği şiddetli bir soğuk algınlığının ardından ses tellerinden birinin felç olduğunu ancak doktorlarının nedenini saptayamadığını ve sesinin o zamandan bu yana hiçbir zaman tam olarak iyileşmediğini açıkladı.

Page, geçen yıl yeniden yakalandığı bir soğuk algınlığının ardından diğer ses telinde de sorun oluştuğunu ve durumunun daha da kötüleştiğini ancak o zamandan bu yana daha iyi olduğunu söyledi.

Wall Street Journal’ın haberine göre, konuya yakın kaynaklar, Page’in Google çalışanlarına da bir email göndererek ciddi hiçbir sağlık sorunu olmadığını paylaştığını belirtti. Ceo’nun yatırımcılarla yaptığı yıllık kar konferansında da sesinin boğuk ve rahatsız çıktığı görüldü.

Google, Page’in şu an için röportaj veremeyeceğini belirtti ve daha fazla açıklama yapmadı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir