Grand Theft Auto V’in çıkış tarihi açıklandı

Rockstar Games, Grand Theft Auto V’in PlayStation4 bilgisayar eğlence sistemi ve Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi için 18 Kasım 2014, PC için ise 27 Ocak 2015 tarihlerinde piyasada olacağını açıkladı.

PlayStation4, Xbox One ve PC için Grand Theft Auto V önemli görsel ve teknik geliştirmeler sayesinde Los Santos ve Blaine County’i çok daha etkileyici hale getirecek. Arttırılmış çizim mesafeleri ve daha yüksek çözünürlüğe ek olarak oyuncular bir çok yenilik ve geliştirme ile karşılaşacaklar: Yeni silahlar, araçlar ve aktiviteler, Daha fazla vahşi yaşam, Daha yoğun trafik, Yeni yeşillik sistemi, Geliştirilmiş zarar ve hava efektleri ve daha fazlası.

PlayStation4, Xbox One ve PC için Grand Theft Auto V ayrıca oyunun 17 radyo istasyonunda 100’den fazla yeni şarkı ve yeni DJ miksleri de içerecek. Oyun için ön sipariş veren tüm oyuncular Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online’da harcamak için $1,000,000 oyun içi parası da kazanacaklar.

PlayStation3 ve Xbox 360 versiyonlarından geçen oyuncuları da bir çok yeni ve özel içerik bekliyor; bunlar arasında Grand Theft Auto serisinden Dukes, Dodo Seaplane ve daha hızlı ve daha yüksek manevra kabiliyetine sahip Blimp gibi klasik araçların nadir versiyonları, vahşi yaşam fotoğrafçılığı gibi aktiviteler, yeni atış mücadeleleri, yeni silahlar ve fazlası bulunuyor.

Grand Theft Auto Online için yapılan yenilikler arasında arttırılmış oyuncu sayısı da bulunuyor ve böylece PlayStation4 ve Xbox One’da 30 oyuncuya kadar çevrimiçi oynama imkanı getiriliyor. Grand Theft Auto Online çıktığından beri yayınlanan tüm oynanış geliştirmeleri ve Rockstar’ın yarattığı ekstra içerik de PlayStation4, Xbox One ve PC için sunulacak.

PlayStation3 veya Xbox 360 oyuncuları Grand Theft Auto Online karakterlerini ve ilerlemelerini PlayStation4, Xbox One veya PC’ye aktarabilecekler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir