Groupon’un ürünlerini ‘Grouponot’lar test edecek

Türkiye’nin ilk grup satın alma sitesi olan ŞehirFırsatı’nı hayata geçiren Groupon’un kampanyalarını deneyerek Groupon evreninde keşfe çıkacak ve deneyimleriyle Groupon üyelerine fikir verecek olan 30 şanslı Grouponot, başvuran yaklaşık 700 aday arasından seçildi.

Seçilen 30 Grouponot, Groupon’un şehir sayfalarında sunduğu kampanyaları hiçbir ücret ödemeden test edecek ve tüm yorumlarını üyelerle paylaşacak. Bu uygulamayla sektöründe bir ilke imza atan Groupon, Grouponot’ları seçerken her bir başvuruyu en ince detayına kadar inceledi ve elemeleri büyük bir titizlikle gerçekleştirdi.

Ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından seçilen Grouponot’lar arasında bilgisayar mühendisi, akademisyen, gıda mühendisi, öğretmen, blog yazarı gibi farklı mesleklerden kişiler bulunuyor. Groupon kampanyalarını deneyecek olan Grouponot’lar, fikir ve deneyimlerini bir blog yazısı yazarak diğer üyelerle paylaşacaklar.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Sosyal ağlarda istenmeyen yorumlara son

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir