Hem akıllı telefon hem tablet: PadFone Infinity

5 inç Full HD ekrana sahip LTE akıllı telefon, sorunsuz mobil kullanım esnekliği için 10.1 inç tablet yuva ile bir arada. ASUS, pürüzsüz metalik tasarıma ve PadFone Infinity İstasyon’a takıldığında 10.1 inç tablete dönüşen 5 inç Full HD ekrana sahip güçlü bir LTE akıllı telefon olan PadFone Infinity’yi tanıttı. PadFone Infinity, Android 4.2’ye ve dört çekirdekli işlemcisi ve 19 saate kadar 3G konuşma süresi sağlayan Qualcomm Snapdragon 600 işlemcisi sayesinde çığır açan mobil performans özelliklerine sahip.   ASUS Başkanı Jonney Shih, “PadFone Infinity, PadFone serimizin geldiği son nokta. ‘Design Thinking’ felsefemizin gösterdiği gibi, muhteşem tasarımı ödün vermeyen kullanıcı deneyimiyle birleştiriyor.”

Ayrıcalıklı performans ile ayrıcalıklı tasarım

Roketlerde kullanılan alüminyumdan üretilen ince yekpare tasarımıyla ASUS PadFone Infinity hem güzel hem de sağlam. İnç başına 441 piksel ile 1920 x 1080 tam HD çözünürlüklü 5 inç ekran, okuduğunuz metni basılı bir sayfa kadar net gösterir ve yüksek çözünürlüklü görüntüler, tüm detayları muhteşem bir şekilde gözler önüne serer. 64GB depolama, rahat ve tepkisel bir üstün Android deneyimi için sınıfının lideri dört-çekirdek CPU’lu Qualcomm Snapdragon 600 1.7GHz işlemciyi tamamlıyor. 100Mbit/s LTE ve 42Mbit/s DC-HSPA+ ise super hızlı internet taramasını ve indirmeyi garantiliyor.

ASUS PadFone Infinity, deklanşör gecikmesi olmadan muhteşem detaylara sahip görüntüler çekmeye imkan tanıyan bir f/2.0 beş-elemanlı yüksek performanslı bir 13 megapiksel kameraya sahip. Özel bir görüntü sinyal-işlemcisi, düşük ışık görüntülerin kalitesini artırır ve PadFone Infinity’nin saniyede sekiz kare olacak şekilde art arda 100 fotoğraf çekmesini ve eşzamanlı olarak 1080p tam HD video kaydetmesini sağlar. PadFone Infinity ayrıca Micro-USB-uyumlu MyDP portuyla 1080p tam HD videoyu aktarabilir.

AsusPadFoneInfinity1

Uygulamaları ve mobil veriyi anında paylaşın

ASUS PadFone’un eşsiz ikisi-bir-arada yapısı, akıllı telefon ile tablet arasında veri senkronizasyonu yapma zahmetini ortadan kaldırıyor. Yuvaya yerleştirilir yerleştirilmez, PadFone’deki veri ve ayarlar anında PadFone Infinity İstasyon’a geçiyor  ve çalışan uygulamalar, daha büyük ekrana uyum sağlayacak şekilde yeniden formatlanıyor. İki cihaz arasında tek bir veri planı paylaşılabildiğinden, mobil veri faturaları da azalıyor.

PadFone Infinity, aralarında not almak için SuperNote 3.1, çarpıcı fotoğraf albümleri yaratmak için Story ve PadFone Infinity’nin ses kontrolünü sağlayan ASUS Echo’nun da bulunduğu muhteşem ASUS uygulamalarıyla birlikte geliyor.

PadFone Infinity 19 saate kadar 3G konuşma süresine sahip; bu süre PadFone Infinity İstasyon yuvasına takılı olduğunda 40 saate kadar çıkıyor. PadFone Infinity İstasyon’da ayrıca PadFone Infinity’yi üç kereye kadar şarj etmeye yetecek pil kapasitesi de bulunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir