Her iki şirketten biri ‘posta güvercini’yle haberleşiyor

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer alan Figensoft, birden çok platformda çalışabilen Posta Güvercini ile toplu mesajlaşma servislerini kullanan her iki firmadan birinin tercihi oldu.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer alan Figensoft’un İcra Kurulu Üyesi İsmail Bayraktar çoklu platformda çalışan tek toplu SMS ürünü olan Posta Güvercini’ni İstanbul Swissotel’de yapılan bir basın buluşmasıyla tanıttı. Çoklu platformda çalışan tek toplu SMS ürünü olması sayesinde tüm akıllı telefonlarda kullanılabilen Posta Güvercini perakendeden sağlığa pek çok sektörde lider firmalar tarafından kullanılırken Arap, Kiril ve Latin alfabelerini de destekliyor.

Posta Güvercini’nin pazar lideri olmasındaki en önemli etkenlerin başında, sunduğu kolay kullanım ve çözüm zenginliği olduğunu anlatan Figensoft İcra Kurulu Üyesi İsmail Bayraktar, toplu SMS servislerden yararlanan pek çok kurum çalışanının mesajlaşma ihtiyaçlarını da bu ürünler üzerinden sağladığını belirtti.

Kurumların teknolojik ihtiyaçları doğrultusunda farklı seçeneklere başvurduğuna dikkat çeken Figensoft İcra Kurulu Üyesi İsmail Bayraktar, buradan hareketle farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler sunabilen Posta Güvercini gibi kapsamlı bir ürünü hizmete sunduklarını belirtti.

Yurtdışında en fazla ülkede toplu SMS hizmeti veren Türk şirketi olmaktan büyük gurur duyduklarını belirten Bayraktar, “Azerbaycan, Kıbrıs ve Dubai’de de beklediğimiz başarıyı yakalayan Posta Güvercini farklı kültürdeki markaların bile ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte tasarlandı.” dedi.

Kurumların daha fazla mobil olduğunu anlatan Bayraktar, “Akıllı telefonlar ile birlikte kurumlar işlerini daha fazla cep telefonu üzerinden yapıyor. Bu nedenle, birden çok platformda çalışabilen mobil toplu mesajlaşma çözümleri hem kullanım kolaylığı hem de değişen cihazlara rağmen yeni satın alım gerektirmeyen yapıları sebebiyle daha cazipler. 1000 den fazla müşterimiz mobil uygulamalarımızdan toplu SMS göndermektedir.” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir