Hopi’ye 4 yeni marka daha katıldı

Boyner Grup tarafından hayata geçirilen Hopi, GAP, Marks&Spencer, Banana Republic ve Aeropostale’yi de üye olarak bünyesine kattı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre GAP, Marks&Spencer, Banana Republic ve Aeropostale de Hopi üyesi markalar arasına katıldı. Buna göre Hopi’liler bu markalardan yaptıkları alışverişlerde Paracık’larını hem katlı harcıyorlar, hem de Paracık kazanıyorlar.

GAP, Marks&Spencer, Banana Republic ve Aeropostale’de geçerli Hopi kampanyası kapsamında 200 lira ve üzeri alışverişlerde 10 Paracık 5 kat değerli harcanıyor. Aynı zamanda her 100 liralık alışveriş 10 Paracık kazandırıyor.

Kampanya, 25 Ekim tarihine kadar geçerli olacak. Konuyla ile ilgili detaylı bilgi www.hopi.com.tr adresinden alınabiliniyor

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir