HTC Desire 601 ve Desire 300 Ekim’de Türkiye’de

HTC, tüm fiyat segmentlerinde en üst mobil deneyimi sunmaya devam ediyor. Yeni Desire 601 ve Desire 300 telefonları ile HTC, giriş ve orta seviyedeki cihazlara da yeni HTC BoomBass özelliğini ekledi.

Mobil inovasyon ve tasarımda dünya lideri HTC, tüketicilerin tüm fiyat segmentlerinde üst düzey deneyim yaşamasını sağlayan HTC Desire 601 ve HTC Desire 300 modellerinin de akıllı telefon ailesine katıldığını duyurdu. Orta segment telefonlara farklı bir boyut kazandıran HTC Desire 601, amiral gemisi One ailesinden, aralarında Video Önizleme ve HTC BoomSound ile HTC Zoe’nin de bulunduğu LTE özelliklerini barındırıyor. Giriş segmenti akıllı telefonlarda yeni bir standart getiren HTC Desire 300 ise güçlü, geniş ekran tarama deneyimini ve HTC BlinkFeed’i sunuyor.

HTC, uygun fiyatlı Desire akıllı telefonlar yelpazesini genişletmenin yanı sıra beğeni toplayan HTC One ailesine yeni seçim ve performans iyileştirmeleri de getiriyor. Bluetooth özellikli bir subwoofer olan HTC BoomBass, başka hiçbir telefonda bulunmayan bir ses deneyimi için One ailesinin HTC BoomSound özelliği ile bir araya geliyor. Yeni ‘Mavi’ HTC One ve One Mini ise her ortamda kendini belli eden bir telefon isteyenlere cesur birer seçenek de sunuyor.

HTC Corporation CEO’su Peter Chou, “HTC olarak biz, kendimizi pazardaki en yenilikçi portföyü sunmaya adadık. 17 yıldır insanların cep telefonlarını kullanış şeklini değiştiren yeniliklerimiz ile mobil sektöründe meydan okuyoruz. Desire 601 ve Desire 300 ile sadece insanların orta ve giriş segment pazarına bakışını değiştirmekle kalmıyor, aynı zamanda üst düzey cihaz ve yetenekler söz konusu olduğunda çıtayı daha da yükseğe çekiyoruz. Desire ürün ailemiz makul fiyatlı kalite ile eşanlamlı hale geldi… Herhangi bir akıllı telefonda bulunabilecek en gelişmiş yeteneklerden bazılarına sahip olan bu telefonlar tam anlamıyla daha makul bir fiyat aralığında üst düzey kaliteyi temsil ediyor” dedi.

HTC Desire 601: Herkes için güçlü ve makul fiyatlı bir akıllı telefon

HTC Desire 601, HTC One’ın dünyanın en iyi telefonu olarak taçlandırılmasını sağlayan özelliklerin birçoğu ile eksiksiz şekilde sunuluyor. HTC BlinkFeed, Video Önizlemeli HTC Zoe ve HTC BoomSound Desire 601’i bugün piyasadaki en gelişmiş orta seviye akıllı telefon yapıyor.

5MP arka kamera HTC Zoe fotoğrafları çekerek görüntülere üçer saniyelik videolar olarak hayat veriyor. HTC Zoe’nun basit düzenleme yetenekleri, Sıralı Çekimler, Sürekli Gül ve Nesne Kaldırma gibi gelişmiş özellikler sunarak asgari çaba ile inanılmaz sonuçlar elde etmeyi de kolaylaştırıyor.

Video Önizleme, HTC Desire 601’in 4,5 inçlik qHD ekranı üzerinde görüntülenen önizlemeli videolar yaratarak kamera deneyimini bir üst düzeye taşıyor. Daha kişisel bir hatıra için bir dizi önceden hazırlanmış temanın eşlik ettiği bu heyecan verici 30 saniyelik video montajları kolaylıkla yaratabiliyor ve anında paylaşılabiliyor.

Süper hızlı veri akıtma, paylaşma ve göz atma

HTC Desire 601, kaliteden hiçbir taviz vermeksizin süper hızlı HD video ve müzik aktarmak için çift çekirdekli 1.4GHz Qualcomm Snapdragon 400 işlemci ile LTE bağlanabilirliğini birleştiriyor. Yoldayken medyayı deneyimleme şeklinizi değiştiren çift ön HTC BoomSound hoparlörler tamamıyla sarmalayıcı bir görsel-işitsel deneyim yaratmak için büyük bir ekran ile bir araya getiriliyor. Nereye giderseniz gidin, daha zengin, daha kesin tonlar sunan hoparlörlerin ham gücü “büyük ekranlı, büyük sesli” ev eğlencesi deneyimini de istediğiniz yere götürmenize izin veriyor.

HTCDesire300

HTC Desire 300: Kişisel ve güçlü bir giriş seviyesi akıllı telefonu

HTC Desire 300, giriş seviyesi telefonlardaki göz atma deneyiminizi HTC BlinkFeed ile geliştirerek kişisel ve güncel içerik ve sosyal medya güncellemelerinin anında ana ekranınızda olmasını sağlıyor. 4,3 inçlik nefes kesici tam laminasyonlu ekranı, kişiselleştirilmiş HTC BlinkFeed güncellemelerinizi okumak, videolar izlemek, fotoğraflara bakmak ve webde dolaşmak için mükemmel bir seçenek sunarken çift çekirdekli 1GHz Qualcomm Snapdragon işlemci ise asla performans sıkıntısı çekmeyeceğiniz anlamına geliyor.

HTC One’da bası üst düzeye çıkarın

HTC One’da HTC BoomSound ile akıllı telefon ses deneyimini yeniden tanımlayan HTC’nin şimdi de HTC One ailesi için hayata geçirdiği yeni aksesuarı HTC BoomBass, HTC One ailesinde bulunan BoomSound ile bir araya getirildiğinde daha net, daha güçlü bir bas sunan Bluetooth özellikli adanmış amplifikatöre sahip bir kompakt subwoofer. Bu subwoofer, HTC BoomSound’un hoparlörlerinin düşük frekans yelpazesini üst kalitede yaratmasına imkan verdiğinden, ne tür müzik dinliyor veya video izliyor olursanız olun, beraberinizde her yere götürebileceğiniz muazzam ve istisnai ses elde etmenizi güvence altına alıyor.

Ekim 2013’te Türkiye’de

Yeni HTC Desire 601 Ekim 2013’ten itibaren Türkiye’de tüm HTC Satış Noktalarından temin edilebilecek. HTC Desire 300 ise Ekim 2013’den itibaren belirli pazarlarda temin edilebilecek. Yeni mavi HTC One modelleri ise 2013’in dördüncü çeyreğinden itibaren pazara sunulacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir