HTC’den yeni FootballFeed uygulaması

HTC, Android için hazırladığı HTC FootballFeed uygulaması ile UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi hayranlarına yepyeni bir deneyim sunuyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin Resmi Akıllı Telefonu HTC, yeni FootballFeed uygulaması ile futbolseverlere yayınlanan en son istatistikleri anında kişiselleştirilebilecekleri bir formatta ve şık bir tasarım ile sunuyor.

Flaş haberler, canlı maç güncellemeleri veya oyun sonrası analiz için, yeni uygulama verilerini UEFA tarafından yayınlandığı andan itibaren sunan uygulama, futbolla ilişkin en son gelişmeleri futbolseverlere aktaran canlı bir platform olma özelliği taşıyor.

HTC’nin beğeni toplayan BlinkFeed ana ekranını temel alan bir ara yüze sahip olan uygulamanın tasarımı da kullanıcıların kendileri için en önemli takım ve maçlar hakkında en güncel bilgiye sahip olması için kişiselleştirilebiliyor.

Araştırmalar, teknolojinin bugün futbol deneyiminde kilit bir rol oynadığını, taraftarların %83’e yakınının büyük maçı izlerken ikinci bir ekran kullandığını ortaya koyuyor.

HTC FootballFeed uygulaması bu deneyimi daha da ileri taşıyarak stadyumlarda, evinde ve dünyanın dört bir yanındaki futbolseverler arasındaki sohbeti ateşleyip sürüklemek için geliştirilen bir dizi özellik sunuyor.

HTC FootballFeed uygulaması, Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir