HTC’nin en iyi Android telefonu HTC One X+ Avea’da

Avea, HTC’nin en iyi Android telefonu olarak duyurduğu HTC One X+’ı, 4 ayrı teklifle müşterileriyle buluşturuyor. HTC One X+ alan tüm müşterilere yüksek performanslı urbeats kulaklık ise Avea’dan hediye.

S.E.Ç. Cihaz Kampanyası kapsamında müşteriler HTC One X+’a isterlerse ilk 3 ay 100 MB internet kullanımının hediye edileceği Tarifeye Ek Ödeme paketi ile ayda 62 TL’den başlayan fiyatlarla, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle ya da 1000 dk.+1000SMS+2 GB’lik Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecekler.

HTC One X+’ı peşin fiyatıyla satın almayı tercih eden Avealılar ise akıllı telefona KDV dahil 1999 TL’ye sahip olurken, ilk 3 ay 250 MB internet kullanımı Avea tarafından hediye edilecek.

HTCOneX+

1.7 GHz dört çekirdekli işlemci, 64 GB depolama alanı ve uzun pil ömrü ile öne çıkan HTC One X+, aynı anda hem HD video kaydı hem de fotoğraf çekimi yapan muhteşem kamera özelliğine sahip. Cihazın HTC Media Link HD özelliği sayesinde tüm içerikler kablosuz olarak televizyon ekranına aktarılabiliyor.

Minimalist ve simgesel tasarıma sahip olan HTC One X+ video ve animasyonlara hızlı bir şekilde erişimi sağlarken, eşsiz görüntü kalitesiyle kullanıcılarına sorunsuz oyun deneyimi yaşatıyor. 4.7’lik inç ve 134x70x11 mm’lik boyuta sahip, 141 gr ağırlığındaki akıllı telefon, Beats Audio sistemiyle stüdyo kalitesinde eşsiz bir müzik deneyimi vaat ederken daha yüksek ses keyfi için ise özel donanımsal arka amfi sunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir