DDR4 SODIMM

HyperX yeni DDR4 SODIMM belleğini duyurdu

Güçlü SODIMM performans belleği İle bilgisayarlar evden çalışma, uzaktan eğitim veya oyun ihtiyaçları için üst düzey performans sergiliyor.

Tüm dünyada pandemi nedeniyle evden çalışma ve uzaktan eğitim süreci devam ederken Kingston Technology, Inc.’in oyun bölümü HyperX, dizüstü bilgisayarlarda ve kompakt boyutlu masaüstü bilgisayarlarda daha da geliştirilmiş performans sağlayan yeni HyperX Impact DDR4 SODIMM belleğini piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Yeni tek aşamalı 16GB Impact DDR4 SODIMM bellek, çalışma, oyun oynama ve eğitim gibi çok çeşitli ihtiyaçlar için bilgisayarın performansını artırmaya yardımcı olmak amacıyla tekli modüller ve 8GB ile 64GB arası çeşitli kit konfigürasyonları halinde satın alınabiliyor.

HyperX DRAM İşletme Müdürü Kristy Ernt: “Yeni Impact DDR4 SODIMM, en son teknoloji kullanılarak maksimum güvenilirlikle yüksek performans sunmak için tasarlanmıştır. HyperX Impact DDR4 SODIMM belleğinin tak ve çalıştır işlevi, kullanıcıların dizüstü bilgisayarları ve kompakt boyutlu masaüstü bilgisayarlarında kullandıkları çeşitli uygulamaların verimini en üst düzeye çıkarmak için gereken genel performansın artırılmasını sağlıyor.” diyor.

HyperX Impact DDR4 SODIMM belleği, tak ve çalıştır1 özelliği ile sistem hız payı dahilinde yayınlanan en yüksek frekansa otomatik hız aşırtması yaptırarak manuel ayar ihtiyacının ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Impact DDR4 SODIMM, AMD Ryzen ve Intel XMP’ye hazır olarak onaylanıyor ve kusursuz uyumluluk sunuyor. Ağustos ayında, dizüstü bilgisayar kategorisindeki e-ticaret satışları bir önceki yıla göre yüzde 37,2’den fazla arttı

Dizüstü bilgisayar satışları, uzaktan eğitim veya evden çalışma talebinin karşılanmasına yardımcı olmak için sürekli olarak artmaya devam ediyor.Önde gelen perakende istihbarat şirketlerinden olan Stackline’ın CEO’su Michael Lagoni, Ağustos ayında, dizüstü bilgisayar kategorisindeki e-ticaret satışlarının bir önceki yıla göre yüzde 37,2’den fazla arttığını ve bunun talebin daha uzun vadede hızlanarak devam edeceğine dair bir işaret olduğunu ifade ediyor.

Impact DDR4 SODIMM, geleneksel hız aşırtmalı belleklere kıyasla daha düşük güç tüketimi sağlayarak daha yüksek performans sunuyor bu da kullanıcıların dizüstü bilgisayarının performansını artırmalarına olanak tanıyor. Tak ve çalıştır otomatik hız aşırtması ile 1,2 V’ta standart DDR4 voltajı kullanıldığında, daha az güç tüketiyor ve dolayısıyla da ısı azaltılmış oluyor bu sayede kullanıcıya daha sessiz bir genel çalışma deneyimi sunuluyor.

HyperX Impact DDR4 SODIMM modülleri, %100 hızda fabrikada test edilmiştir. Ömür boyu garantilidir. HyperX Impact DDR4 SODIMM modüllerine, HyperX’in perakende ve e-ticaret satış ağları aracılığıyla sahip olabilirsiniz. HyperX DDR4 hakkında daha fazla bilgi ve dünyanın her hangi bir noktasından ürünü sipariş etmek için, HyperX Bellek web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mevcut COVID-19 pandemisi nedeni ile, HyperX’te bazı ürünlerde ve sevkiyatlarda gecikmeler yaşanabilir. HyperX, bu gecikmelerin müşterileri üzerindeki etkisini en aza indirerek ürünlerin bulunabilirliği ve teslimatın zamanında sağlanması için gerekli bütün önlemleri ortaklarıyla birlikte çalışarak alıyor.

Araçta kablosuz şarj keyfi | Celly Pro Mount kutu açılışı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir