İdeal aşkı Twitter’da anlatın!

“Her alışveriş bir aşk!” diyerek modaseverlerin hislerine tercüman olan Markafoni, bu kez Benim Aşkım projesi ile Twitter’da “Sizin aşkınız nasıl olmalı?” sorusuna cevap arıyor. 20 Ağustos’a kadar sürecek proje kapsamında takipçiler, Twitter’da “BenimAskim” hashtag’iyle bu soruya verdiği cevabı paylaşıyor ve her hafta en çok beğenilen dört tweet, alışveriş yapan üyelere gönderilen Markafoni kutularının içindeki kartla milyonlarca Markafoni üyesine ulaştırılıyor!

Aşka dair düşüncelerimi milyonlar duysun diyorsanız, Markafoni’nin Benim Aşkım projesi tam size göre! Proje kapsamında Twitter’da “BenimAskim” hashtag’iyle gönderilen tweet’ler arasından her hafta en çok beğenilen dört tweet, Markafoni kutularındaki kartla milyonlarca modasevere gönderiliyor.“Sizin aşkınız nasıl olmalı?” sorusuna en güzel cevabı veren dört tweet’ten üçü, Markafoni Pazarlama Departmanı, biri ise Markafoni’nin Facebook takipçileri tarafından seçiliyor.

Özel kampanyalarıyla moda dünyasına renk getiren Markafoni, şimdi de sosyal medyayı canlandırıyor. Şu ana kadar #BenimAskim hashtagi’yle atılan tüm tweet’leri benimaskim.markafoni.com’dan görebilirsiniz. Aşkınızı milyonların duymasını istiyorsanız, bu heyecan verici projeyi kaçırmayın!

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Çifte rekor Turkcell’e hedef büyüttürdü

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir