Instagram hikaye indirme

Instagram hikaye indirme nasıl yapılır?

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu Instagram, Türkiye’de 35 milyon kullanıcısıyla dünyada 6. sırada bulunuyor. Hikaye paylaşımı (Story) özelliğinin geliştirilmesiyle SnapChat’in pabucunu dama atan platform üzerinden paylaşılan story’leri indirmek de mümkün. Basit bir siteyle instagram hikaye indirme işlemi için rehber olacak bir yazı hazırladık.

Stories Watch Sitesiyle Instagram’dan Hikaye İndirme

Instagram mobil uygulaması üzerinden hikâye indirmeye müsaade etmiyor. Müsaade etmemenin yanı sıra başkalarının paylaştığı hikayelerin ekran görüntüsü alınması durumunda karşı tarafa bildirim gidiyor.

Oysa takipçisi oldukları kişinin hikayesini gizli olarak görmek ve bunu indirmek isteyen kişilerin sayısı bir hayli fazla. Onların çok basit bir site olan Story Saver sitesi üzerinden indirme işlemini yapması oldukça mümkün.

1. Sitenin resmi adresi olan https://www.storieswatch.com sayfasına gidin.
2. Instagram kullanıcı adını kutucuğa girip tıkladıktan sonra paylaşılmış tüm hikayeler karşınıza çıkacak.
3. Kutucuğun hemen altında yer alan Download yani indir yazısına tıklayarak bilgisayarınıza yada mobil cihazınızın galeri bölümüne anında indirme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Stories Watch adlı bu internet sitesi son derece sade bir ara yüzle tasarlanmıştır. Kullanıcıların kolay kullanmasına odaklı hazırlandığından dolayı yönergeleri rahatlıkla takip ederek Instagram hikaye indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Stories Watch ile Android ve iOS Cihaza Story İndirme

Web sitesi Stories Watch instagram hikaye indirme işlemini mobil uyumlu özelliğiyle çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kullanıcıların son derece rahat bir şekilde kullanım imkanı bulabileceği uygulama Android ve iOS işletim sisteminin her ikisi için de mümkün olmaktadır.

Cihazın Galeri bölümüne normal bir video ya da fotoğraf indirme işleminde olduğu gibi gerçekleştirme imkanınız bulunuyor. Instagram tarafından hiçbir şekilde karşı tarafa bildirim de gitmemektedir. Ancak ekran görüntüsü yöntemiyle hikâyeleri kayıt altına aldığınız an karşı tarafa bildirim gitmektedir.

Instagram hikaye indirme

Stories Watch ile PC’ye Hikaye İndirme

Mobil cihazlara hikâyeleri hızlıca indirebildiğiniz gibi masaüstü işletim sistemlerine de indirebilirsiniz. Stories Watch sitesine masaüstü bilgisayarınızın (PC) tarayıcısından eriştiğiniz zaman yapmanız gereken tek şey instagram hikaye indirme için kullanıcı adını kutucuğa girmeniz. Kopyala yapıştır yöntemiyle kullanıcı adını eksiksiz olarak girmeniz garantili çözüm olacak. Böylece kullanıcı adını yanlış yazıp yazmama gibi bir derdiniz olmayacak.

Sadece birkaç adımdan oluşan bu yöntemle paylaşımda bulunan kişiye herhangi bir bildirim gitmeden hikâyeleri indirmeniz mümkün. Üstelik bu şekilde Instagram tarafından alınan gizlilik ihlalleri gerekçesiyle hesabınızın askıya alınması gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız. Site tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Güvenlik sertifikasına sahip olup Google tarafından da güvenilirliği doğrulanmış masaüstü ve mobil sitedir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir