Instagram

Instagram işletmelere başarılı olmaları için yol gösteriyor

Ocak ayında işletme ve içerik üreticilerinin gönderilerinin performansını ölçmelerine yardımcı olmak adına Profesyonel Pano’yu kullanıma sunan Instagram, şimdi de neler paylaşabilecekleri konusunda işletmelere ilham olacak yeni bir merkezi hayata geçirdi.

İşletme hesaplarının Profesyonel Pano üzerinden erişebileceği bu merkezde, benzer işletmelerin organik ve reklam gönderileri öne çıkarılacak. Facebook’un Ipsos Marketing ile birlikte 2020’de yaptığı araştırmaya göre insanların yüzde 44’ü Instagram’ı yerel/küçük işletmeleri keşfedebilecekleri bir yer olarak görüyor.

Küçük işletmelere destek olmak için çalışmalarını sürdüren Instagram, platform içindeki bu merkez ile işletmelerin içerik konusunda yaratıcılığına destek olmayı ve ilham almalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Instagram aynı zamanda kullanıcıların gelecekteki içeriklerini planlarken geçmiş performanslarından yararlanmalarına yardımcı olmak için İstatistikler’de esnekliği artırıyor.

İşletmeler ve içerik üreticileri artık 60 güne kadar belirleyebilecekleri özel tarih aralıklarındaki istatistiklerini görüntüleyebilecek ve böylece daha uzun süreli performans trendlerini değerlendirebilecekler.

Celly BH Stereo boyun askılı kablosuz kulaklık incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir