Instagram video özelliği için uygulamalarınızı güncelleyin

Fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, video özelliğini duyurdu. Instagram Kurucu Ortağı Kevin Systrom tarafından yapılan açıklamaya göre, artık kullanıcılar Instagram’da fotoğraf çektikleri yerde bir film makinesi simgesi görecek.

Video moduna geçmek için film makinesi simgesine dokunmak ve Instagram kamerası ile on beş saniyeye kadar video çekip paylaşmak mümkün.

Instagram’daki videolarda kullanıcılar onüç filtre efektinden yararlanabilecek. Kullanıcılar video paylaşırken, kaydettikleri videodan en sevdikleri görüntüyü kapak karesi olarak seçerek videolarının küçük resminin de güzel görünmesini sağlayabiliyor.

Instagram video özelliğinden yararlanmak için kullanıcıların uygulamalarını gücellemeleri gerekiyor. iOS 4.0 sürümü için Instagram’ı Apple App Store’dan ve Android 4.0 sürümü için Instagram’ı Google Play’den indirebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir