‘İnternetle Hayat Kolay’a bir ödül daha

TTNET’in, internet okuryazarlığını artırma hedefiyle başlattığı ve geçtiğimiz yıldan bu yana 3000’in üzerinde kişiyi internetle tanıştıran “İnternetle Hayat Kolay” projesi, uluslararası düzeyde ses getirmeye devam ediyor. 2013 yılında PR Daily ve Stevie ödülleri kapsamında ödül alan İnternetle Hayat Kolay projesi, IVCA Clarion tarafından ödüle layık görülerek bir uluslararası ödülün daha sahibi oldu.

IVCA Clarion Ödülleri her yıl sürdürülebilirlik, kurumsal sosyal sorumluluk, toplumsal kalkınma, sağlık ve eğitim alanındaki en iyi iletişim çalışmalarını ödüllendiriyor. Şirketlerin yanı sıra kamu kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarının da başvuruda bulunduğu ödül programı, her yıl düzenlenen ödül töreni ile dünyanın önde gelen kuruluşlarını bir araya getiriyor.

TTNET, 2012 yılında başlattığı “İnternetle Hayat Kolay” projesine bu yıl farklı bir heyecan katarak ünlüleri de dâhil etti. Geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan eğitimlerden birine Yalan Dünya dizisinin yıldızı Gupse Özay katılırken, bir başka eğitime İzmirli bir grup gencin kurduğu ve son yılların en beğenilen müzik gruplarından Model de dâhil oldu. Ünlü isimlerin internetle ilgili deneyimlerini paylaştıkları eğitimler projeye renk kattı. Proje kapsamında ünlü isimlerin yanı sıra, TTNET çalışanları da gönüllü eğitmen olarak projeye destek veriyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir