iPad Pro

iPad Pro tabletleri dizüstü bilgisayara dönüştürüyor

iPad Pro 12,9 inç (5. nesil) ve iPad Pro 11 inç (3. nesil) için tasarlanan, dokunmatik yüzeye ve çıkarılabilir klavyeye sahip Logitech Combo Touch bu zamana kadar ki en gelişmiş klavyeli koruyucu tablet kılıfı olma özelliğine sahip.

Pandemiyle birlikte uzaktan çalışma kültürünün hızla yaygınlaşmasının bir sonucu olarak çalışma hayatı mekandan bağımsız bir şekilde devam ediyor. Evden, yazlıktan, otelden, kafeden kısacası pek çok farklı ortamda bilgisayar konforunda çalışmak isteyenlerin de ihtiyaçları giderek artıyor, Logitech ise bu ihtiyaçları karşılama noktasında yeni ürünler sunmaya devam ediyor.

Logitech’in yeni nesil iPad Pro tabletler için geliştirdiği Combo Touch kılıfı, iPad’in güvenli bir şekilde korunmasını sağlarken yazma, görüntüleme, çizim ve okuma için farklı açılarda kullanıma olanak tanıyan çıkarılabilir klavye ve entegre dokunmatik yüzey gibi farklı özellikleri aynı anda sunuyor.

Logitech’in bu çok yönlü Combo Touch’ı, bu zamana kadar tasarlanan en büyük dokunmatik yüzeye ve en ince tasarıma sahip kılıf olma özelliği taşıyor. Akıllı Bağlantı Yuvası (Smart Connector) ise ayrı bir pil, açma / kapama düğmesi veya Bluetooth eşleştirme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırıyor.

Dört kullanım moduna sahip Combo Touch: Yazma, görüntüleme, çizme ve okuma özellikleriyle bilgisayar konforunu iPad Pro’lara kazandıran özel bir kılıf. Esnek destek çubuğu 50 derecelik bir açıyla eğim sağlarken, tamamen çıkarılabilir klavyesi iPad’lerin farklı amaçlarla kullanılmasını destekleyerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Combo Touch’ın daha geniş alanlı dokunmatik yüzey tasarımı sayesinde, iPadOS’te sürükleme, kaydırma, uygulamalar arasında geçiş yapma gibi hareketleri gerçekleştirmek için daha fazla alan sunuyor. Bu hareketler, Numbers’da elektronik tablo hücrelerini hızlı ve hassas bir şekilde seçmeye, Keynote’ta birden çok nesneyi sürüklemeye, Pages ve Notes’ta metni düzenleyip, kopyalamaya olanak tanıyor.

Oxford Gri renkte sunulan Combo Touch, iPad’lerin kaymasını önlemek; ön, arka ve köşeleri sürtünmeyle çizilmelerden korumak için tasarlanmıştır. Ayrıca Apple Pencil (2. nesil) için özel olarak tasarlanan manyetik bir tutucuya da sahiptir. Otomatik arkadan aydınlatmalı tuşları sayesinde içeride, dışarıda, gündüz veya gece kısacası her ortamda ayarlanabilir 16 parlaklık seviyesiyle rahat ve verimli bir çalışma deneyimi sunuyor. iPadOS Kısayol Tuşları; ana ekrana, arama kısmına, medya kontrollerine tek dokunuşla erişim sağlıyor.

Sinema keyfi hep yanında | Acer C250i taşınabilir LED projeksiyon cihazı incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir