iPhone 5’ler 150 TL’ye sigorta kapsamında

Teknolojik cihazlar için sigorta ve hizmet paketleri sunan Teknokask, iPhone 5 için hazırladığı paketini hizmete sundu. iPhone 5’i kullanıcı hatalarına karşı güvenceye alan Cepkask paketi, Teknokask’ın online işlem sitesi ekask.com.tr üzerinden 150 TL’ye satın alınabiliyor.

GSM operatörleri tarafından Türkiye’de satışa sunulan iPhone 5’in güvenlik paketi de hazır. Başta notebook, tablet PC, TV ve akıllı telefonlar olmak üzere elektronik cihazlara sigorta hizmeti sağlayan Teknokask, merakla beklenen iPhone 5 için de Cepkask sigorta ve hizmet paketini satışa sundu.

iPhone 5’in 16 GB’lık versiyonu 2.139 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulurken, kırılma, sıvı teması, hırsızlık, kapkaç gibi kullanıcı hatalarına karşın sigorta güvencesine 150 TL’ye ekask.com.tr üzerinden sahip olunabiliyor.

“Garanti ve sigorta birbirinden farklı şeyler”

Garantinin sadece üretici hatalarına karşı bir güvence sağladığını belirten Teknokask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, “Bu tür yüksek fiyatlı ve hassas cihazlarda kullanıcı hatası sonucu oluşan problemlerde oldukça yüksek onarım maliyetleri çıkabiliyor ve garanti, kullanıcı hatalarını kapsamadığı için bu onarımların faturası son kullanıcıya yansıyor. Dokunmatik ekranlı cihazlarda sadece bir ekranın değişmesi bile 450 ila 800 TL arasında oluyor. Aynı şekilde çalınan bir cep telefonunun kalan taksitleri ödenmeye devam edilirken, yeni bir telefon alınması bütçeyi zorlayabiliyor. Oysa sigorta sahipleri bu tür durumlarda yaptırdıkları 150 TL maliyetindeki güvence ile yeni cep telefonlarını ya da yetkili servislerce onarılmış cihazlarını kullanmaya devam ediyorlar” şeklinde konuştu.

İlk 20 Kişiye Ücretsiz iPhone 5 Sigortası!

Sundukları hizmet sayesinde sigorta güvencesi ile tanışma yaşını oldukça aşağı çektiklerini belirten Gülgeç, teknokask.com.tr/iphone5 adresinden kayıt yaptıran ilk 20 kişiye de Cepkask iPhone 5 Sigorta ve Hizmet Paketi’nin hediye edileceğinin müjdesini verdi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

2 thoughts on “iPhone 5’ler 150 TL’ye sigorta kapsamında

  elif karagöl

  (08 Şubat 2013 - 17:27)

  🙂

  eren

  (28 Şubat 2013 - 18:43)

  çoook güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir