iPhone 5S rengarenk olacak

Apple’ın yeni akıllı telefon iPhone 5S’in farklı renk seçenekleriyle piyasaya sunulacağı iddia ediliyor. Topeka Capital Markets’deki Brian White bu yaz Apple şirketinin farklı boyut ekranlara sahip iki veya üç farklı yeni iPhone çıkaracağını duyurdu.

Kısa bir süre sonra ise, Japon kaynağı Macotakara bu yıl Apple’in ilk defa geleneksel olmaktan çıkmaya karar verdiği ve iki renkte değil, üç renkte iPhone çıkaracağını bildirdi. Bununla beraber gazeteciler üçüncü rengin hangi renk olacağını açıklamadılar.

Onlara göre, bu aynı zamanda yeni akıllı telefonu daha çok kişinin satın almasını sağlayacak. Macotakara ise, iPhone 5S ile ilgili duyurunun haziran sonu değil, temmuz ayında yapılacağından emin olduklarını ifade ediyor.

Rusya’nın Sesi’nde yer alan habere göre, Apple iPhone 5S yeni belki de A7 dört çekirdekli işlemciye, ayrıca akıllı flaşa sahip yenilenmiş kameraya sahip olacak. Burada beyaz rengin ayarını kontrol edip ayarlayarak daha doğal resimler elde etmeyi sağlayan beyaz ve sarı renkte iki LED bulunacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir