iPhone 5S ve 5C Turkcell’de

Turkcell, iPhone 5S ve 5C’yi bugünden itibaren satışa sundu. Apple’ın en yeni iPhone’ları, Turkcell İletişim Merkezleri, turkcellmagaza.com, Platinum Hizmet Ekipleri ve Turkcell kurumsal müşteri yöneticileri aracılığıyla temin edilebilecek.

16GB, 32GB ve 64 GB’lık 3 farklı modele ve gümüş, uzay grisi ve altın renk seçeneklerine sahip iPhone 5S’e Turkcell Platinum müşterileri, 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 93 TL’den, başlayan fiyatlarla, Turkcell kurumsal müşterileri ise 24 ay boyunca tarifeye ek ayda ayda 90 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

16GB ve 32 GB’lık iki farklı model ve mavi, beyaz, pembe, yeşil ve sarı olmak üzere 5 farklı renk seçeneğiyle gelen iPhone 5C ise Turkcell bireysel müşterileriyle 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 75 TL’den başlayan fiyatlarla, Turkcell Kurumsal müşterileriyle 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 72 TL’den başlayan fiyatlarla buluşacak.

Turkcell Bireysel Satış Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, konuyla ilgili açıklamasında yeni iPhone 5S ve 5C’yi Türkiye pazarına sunmak için Apple ile yaptıkları iş birliğinden memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir