iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Turkcell’de

iPhone tarihindeki en büyük ilerleme olarak tanımlanan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri, 26 Eylül Cuma gününden itibaren Turkcell ayrıcalıkları ve kalitesiyle satışa sunuldu. Apple’ın en yeni iPhone’ları Turkcell İletişim Merkezleri, Turkcell.com.tr, Platinum Hizmet Ekipleri ve Turkcell Kurumsal müşteri yöneticileri aracılığıyla temin edilebilecek.

16GB, 64GB ve 128 GB’lık 3 farklı modele ve gümüş, uzay grisi ve altın renk seçeneklerine sahip iPhone 6’ya Turkcell Platinum müşterileri 36 ay boyunca tarifeye ek ayda 49 TL’den* başlayan fiyatlar ve Platinum Hizmet Ekipleri tarafından kapıya kadar teslim seçeneği, Turkcell Kurumsal müşterileri ise 24 ay boyunca tarifeye ek ayda ayda 89,5 TL’den** başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor. iPhone 6 Plus ise Turkcell bireysel müşterileriyle 36 ay boyunca tarifeye ek ayda 59 TL’den başlayan, Turkcell Kurumsal müşterileriyle 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 104,5 TL’den** başlayan fiyatlarla buluşuyor.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri, göz alıcı 4.7-inç ve 5.5-inç Retina HD ekranlara sahip. Şaşırtıcı incelikte kusursuz bir tasarımın içinde yepyeni teknolojiler de yer alıyor. Yeni iPhone’lar şekillendirilmiş ekran camıyla tam bir bütünlük sağlayan anodize alüminyum malzemeden yapılmış tek parça bir gövde ve bu sayede tutması ve kullanımı son derece kolay daha büyük bir ekran ile geliyor.

Her açıdan önceki tüm iPhone’lardan daha gelişmiş olan bu iki modelin yeni özellikleri arasında şunlar da yer alıyor: Apple tarafından tasarlanmış, üstün hız ve güç verimliliği elde etmek için ikinci nesil 64-bit masaüstü sınıfı mimariye sahip A8 işlemci; gelişmiş iSight ve FaceTime HD kameraları; ultra hızlı kablosuz teknolojileri; sadece tek dokunuşla ödemeleri basit ve güvenli yapma imkanı tanıyan Apple Pay.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın içinde; yenilenen “Mesajlar” ve “Fotoğraflar” özellikleri, QuickType klavyesi, yeni bir “Sağlık” uygulaması, Aile Paylaşımı ve iCloud Drive ile daha basit, daha hızlı ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunan dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi iOS 8’in en son sürümü yer alıyor.

Turkcell Terminal ve Üretici Yönetimi Direktörü Gökhan Güleç konuyla ilgili açıklamasında, yeni iPhone 6 ve 6 Plus’ı Türkiye pazarına sunmak için Apple ile yaptıkları işbirliğinden memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Güleç, “iPhone 5s ve 5c’den sonra müşterilerimize bu kez tüm dünyanın merakla beklediği yeni iPhone serisini sunuyoruz. Akıllı telefon deneyimini mükemmele taşımak isteyen teknoloji tutkunları bugünden itibaren hem iPhone 6 hem de iPhone 6 Plus’a Turkcell’in üstün 3G hızı, tarifeye ek 12, 24 veya 36 ay kontratlı teklifleri ve Turkcell ayrıcalığı ile sahip olabilecekler.” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir