‘Işık Hızı’nda pazarlama dersi

Turkcell Superonline, Genel Müdürlük binasında KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi iş birliğiyle çeşitli üniversitelerden öğrencileri ve yeni mezunları ağırladı.

Turkcell Superonline Pazarlama Direktörü Nevra Duygu Duru liderliğinde gerçekleşen eğitim programında departman yöneticileri kendi bölümlerini anlatarak öğrencilerin kariyer planlamasına katkı sağlayacak önemli bilgiler paylaştı.

Gençler pazarlama departmanının işleyiş biçimini öğrenirken stratejiden ürün yönetimine, katma değerli servislerden müşteri deneyimi yönetimi ve pazarlama iletişimine kadar birbirinden farklı bölümü yöneticisinden dinleme fırsatı buldu.

Turkcell Superonline Pazarlama Direktörü Nevra Duygu Duru eğitim programına ilişkin değerlendirmesinde, öğrencilerin çalışacakları alanları seçerken bilinçli davranmaları gerektiğinin altını çizerken bu noktada şirket yöneticilerine önemli görevler düştüğünü söyledi. Duru ayrıca Turkcell Superonline olarak, KariyerİST projesi kapsamında gençlerin kariyer gelişimine katkı sağladıklarından dolayı mutluluk duyduğunu belirterek bu gibi projelerin devam edeceğini belirtti.

Turkcell Superonline Pazarlama Meslek İstasyonu programına Boğaziçi, İstanbul Teknik, Marmara, Yıldız Teknik, İstanbul Kültür, Haliç, Özyeğin, Kocaeli ve İstanbul Ticaret üniversitelerinden İktisat, İşletme, Reklamcılık, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, Elektrik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği öğrencileri katıldı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir