iTunes Festival canlı yayınla Karnaval’da

Lady Gaga, Katy Perry, Elton John, Justin Timberlake , Jessie J ve daha fazlası Karnaval.com’da canlı yayında!
iTunes Festival 1 Eylül 2013 Pazar günü Karnaval.com canlı yayınları ile başlıyor.

Eylül ayı boyunca her gün Karnaval.com radyolarından canlı yayınla dinlenebilecek olan yılın en büyük organizasyonlarından iTunes Festival 1 Eylül’de Londra’da LADY GAGA konseriyle başlıyor.

Festival, eskiden lokomotif tamir hangarı olarak kullanılan ancak daha sonra Jimi Hendrix, The Doors, Led Zeppelin, Pink Floyd ve daha pek çok müzisyenin konserlerine ev sahipliği yapan ikonik müzik merkezi Londra Roundhouse’da gerçekleştirilecek.

İlki 2007’de Londra’da gerçekleştirilen ve  müzik dünyasının en heyecan verici etkinliklerinden biri olan iTunes Festival  bu yıl da Eylül ayı boyunca her gece, müzik dünyasına yön veren sanatçıların performanslarına sahne olacak.

30 gecede 30’u aşkın konserin gerçekleştirileceği festival Eylül ayı boyunca her gün 23.00 itibariyle canlı yayınla festivalin resmi radyo ortağı  olan Karnaval.com radyolarından dinlenebilecek.

Festivalin 7. yılında;  Lady Gaga, Justin Timberlake, Elton John, John Legend, Arctic Monkeys, Avicii, Thirty Seconds to Mars, Jessie J, Katy Perry, Sigur Ros gibi birçok sanatçı sahne alacak.

iTunes Festival 2013  Eylül ayı boyunca Karnaval.com Radyoları’ndan; Joy FM, Metro FM, Zeplin, Joy Jazz, Borusan Klasik ve Jeton’da canlı yayınla dinlenebilecek.

Karnaval.com web ve mobil cihazlar üzerinden erişilebilen 12 radyo istasyonu ve 6 sosyal radyo istasyonu ile Türkiye’nin en büyük dijital radyo platformu. Karnaval.com, her ay 4,5 milyon farklı dinleyiciye ulaşıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir