Kardemir’in tercihi Vodafone oldu

Vodafone, Kardemir Haddecilik Grubu’nun mobil iletişim ihtiyaçlarını Vodafone İş Ortağım tarifeleriyle karşılayacak. Vodafone Araç Takip Çözümü ise Kardemir’in operasyonel verimlilik hedeflerine uzaktan araç takibiyle destek verecek.

Vodafone açıklamasına göre, Türkiye’de işletmelerin dijital haritasını çıkararak ihtiyaçlarını belirlemek üzere Yarına Hazırım Platformu’nu geliştiren Vodafone, Kardemir Haddecilik Grubu ile iş birliği yaptı.

Demir çelik sektöründe faaliyet gösteren Kardemir Grubu, iletişim hizmetleri için Vodafone’u tercih etti. İş birliği kapsamında Kardemir Grubu’nun mobil iletişim ihtiyaçları Vodafone İş Ortağım tarifeleriyle karşılanacak. Mobil iletişimde maliyet avantajı elde eden Kardemir Grubu, ayrıca Vodafone’un Araç Takip Çözümü ile operasyonel verimliliğini artırmayı hedefliyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Türkiye’de işletmelerin dijital haritasını çıkarmak üzere hayata geçirdikleri Yarına Hazırım Platformu ile işletmeleri yarının ihtiyaçlarına bugünden hazırlamayı hedeflediklerini ifade etti.

İşletmelerin dijitalleşme endeksini yükseltecek, ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirdiklerini belirten Aksoy, şunları kaydetti:

“Rekabetçi koşullarda müşterilerimizin operasyonel verimliliklerini artırmayı ve onlara maliyet avantajı sağlamayı ilke ediniyoruz. Her ölçekten kurumun verimliliğine katma değer sağlayan Vodafone olarak, Kardemir Grubu’nun mobil iletişim çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliğimizle, Vodafone İş Ortağım hatlarıyla Kardemir Grubu, kesintisiz mobil iletişimden faydalanacak. Ayrıca Vodafone Araç Takip Sistemi’yle Kardemir Grubu, lojistik araçlarının uzaktan takibini sağlayacak. Entegre iletişim çözümlerimizle, Kardemir’in operasyonel verimlilik hedeflerine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Yarına bugünden hazır olmak için dijital dönüşümünü tamamlamaya odaklanan tüm işletmeleri Vodafone İş Ortağım çözümleriyle tanışmaya davet ediyoruz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir