Karsan’ın üst yönetiminde değişiklik

Karsan Otomotiv Sanayii ve Ticaret AŞ’nin üst yöneticiliğine (CEO) Okan Baş atandı. Şirketin, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamasında, 5 Mayıs 2008 tarihinden itibaren CEO’luk görevini yürütmekte olan Murat Selek’in 30 Haziran 2016 itibarı ile bu görevinden ayrılacağı, 1 Temmuz 2016 itibarı ile de Murahhas Aza Danışmanı olacağı kaydedildi.

Selek’ten boşalan CEO’luk görevine 1 Temmuz 2016 tarihi itibarı ile Okan Baş’ın atanacağı aktarılan açıklamada, “Bu göreve gelmeden önce, 1987 yılından bu yana Tofaş Türk Otomobil Fabrikası AŞ’de çeşitli görevlerde bulunmuş olan Okan Baş, bu dönemde sırasıyla üretim, ürün, satış sonrası, marka ve proje yönetimi konularında üst düzey yöneticilik yapmış, son olarak da Proje ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevinde bulunmuştur.” denildi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir