Kaspersky Lab’den işletmelere yeni güvenlik zırhı

Kaspersky Lab, işletmeler için geliştirdiği son teknoloji ürünü Kaspersky Virtualization Security’yi (Kaspersky Sanallaştırma Güvenliği) Las Vegas’ta düzenlenen VMware Partner Konferansı’nda duyurdu.

Şirketlerin güvenlik risklerine takılmadan sanallaştırmadan faydalanmalarını sağlayan ve VMware’in vShield Endpoint’i ile entegre olan Kaspersky Virtualization Security, Kaspersky Lab’in teknolojisi merkezi kötü amaçlı yazılım karşıtı güvenlik özelliğiyle sanal bilgi teknolojileri için ara yüzleri de sağlıyor.

Kaspersky Endpoint Security ürününden sonra piyasaya sunulan Kaspersky Virtualization Security, bütün sanal, fiziksel ve mobil çevrelerde müşterilere tek, birleşmiş yönetim ve güvenlik platformu sunuyor.

Kaspersky Lab’in karmaşık kötü amaçlı yazılım karşıtı koruması ile birleşen bu yaklaşım kullanıcılara kolay yönetim için  koruma sağlıyor. Portfolyo hakkında daha fazla bilgiye http://www.kaspersky.com/beready üzerinden ulaşılabilir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir