Kingston Dijital

Kingston Dijital iş akış istasyonu ürün serisini tanıttı

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri olan Kingston Teknoloji INC.’nin flash bellek iştiraki Kingston Dijital, CES 2021’de İş Akış İstasyonu ve beraberindeki okuyucu ailesini duyurdu. Uygun bir şekilde adlandırılan iş akış istasyonu yuvası, içerik oluşturucuların üretim sonrası iş akışlarını geliştiriyor.

Kingston’ın İş Akış İstasyonu ve okuyucuları kullanıcılara; aynı anda birden fazla kaynaktan video, fotoğraf ve ses aktarmalarına olanak tanırken ihtiyaçlarına uygun bir dosya boşaltma kurulumu oluşturma ve özelleştirme özgürlüğü de veriyor.

Özelleştirilebilir İş Akış İstasyonu yuvası USB miniHub, SD veya microSD okuyucuları aynı anda bağlama imkanı sunarak taşınabilir ses kaydedicilerle -4K/8K çoklu kameralı çekimler ya da dronelar ve GoPro’larla B-Roll çekimler fark etmeksizin- çekimlerin hızlı bir şekilde aktarımını sağlıyor.

İş Akış İstasyonu, okuyucularıyla birlikte verilen USB-C kablosuyla bir dizüstü bilgisayara bağlanarak bağımsız olarak da kullanılabiliyor ve kullanıcılara iş akışlarını hareket halindeyken gerçekleştirme esnekliği sağlıyor. İster mekanda çekim yapın ister masanıza geri dönün, Kingston daima sizinle.

“İş Akış istasyonunun sadece esnekliği değil hızının da içerik oluşturuculara yardımcı olacağından eminiz.” diyen Kingston Ürün Müdürü Carissa Blegen, İş Akışı İstasyonu ürünlerinin, Kingston’ın yüksek performanslı bellek kartları ve USB flash sürücüleriyle birlikte kullanıcılara her zamankinden daha hızlı üretim sonrası süreci sunan inanılmaz USB 3.2 hızlarını desteklediğini de sözlerine ekliyor.

Atlarla insanlar arasında ne fark var? | Kitap: Çalışılmayan Bir Dünya – Daniel Susskind

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir