Kişisel medyalarınızı TV’de izlemenin en kolay yolu

Western Digital kuruluşu WD, USB’ye, ağ depolama aygıtlarına ya da ev ağındaki herhangi bir bilgisayara kaydedilmiş medya dosyalarını görüntüleyebilen kullanımı kolay Wi-Fi özellikli bir medya oynatıcısı olan yeni WD TV – Personal Edition duyurusunu yaptı.

WD TV- Personal Edition, MKV, MP4, AVI, WMV, MOV ve diğer birçok dosya formatını destekleyerek kullanıcıların fotoğraf, video ve müzik gibi çok çeşitli kişisel medyayı kendi ev eğlencesi sistemlerinde görüntüleyebilmesini sağlıyor.

Dosyalar, My Passport Ultra ve My Book ürün aileleri, WD’nin My Cloud ürün ailesi gibi kişisel bulut ve ağa bağlı depolama sürücüleri, dijital kamera kayıt cihazları veya kameralar ve evde ağa bağlı herhangi bir PC ya da Mac bilgisayar gibi herhangi bir bağlantılı USB sürücüden yürütülebiliyor.

Yeni WD TV medya oynatıcıda, kullanıcıların ana sayfayı sık kullanılan uygulamalarla özelleştirerek, en fazla ihtiyaç duyulan içerik dosyalarına hızlı erişim için kısa yollar koymalarını ve tercih edilen uygulamaların başlangıçta çalıştırılması için otomatik açılma ayarları yapmak suretiyle kendi eğlencelerini kontrol etmelerini sağlayan WD’nin en yeni sezgisel kullanıcı arayüzü vardır. Ayrıca, WD TV artık Miracast’ı desteklemektedir, böylece kullanıcılar Miracast özellikli mobil aygıtlarını TV’lerine Full HD 1080p’ye kadar yansıtabilir.

WD TV ayrıca kullanıcıların önemli filmleri kolayca izlemesini, en yeni viral videoları görüntülemesini, TV programlarını kaçırmamasını ve aralarında YouTube, Hulu Plus, VUDU, SlingPlayer, Spotify, Pandora ve Facebook’un da olduğu uygulamalar aracılığıyla sosyal ağlara bağlı kalmasını da sağlar.

WD TV Remote uygulaması, WD TV kullanıcılarının iPhone, iPod touch, iPad, veya Android uyumlu mobil aygıtlarını, medya oynatıcı için gelişmiş özelliklere sahip bir uzaktan kumandaya dönüştürerek gezinme deneyimini geliştiriyor. WD TV Remote uygulamasının gelişmiş özellikleri sayesinde kullanıcılar, WD TV sahiplerinin televizyonlarında keyfini çıkardığı çok çeşitli dijital medyada daha kolay gezinebilir.

WD TV’ni önerilen perakende satış fiyatı 159.99$+KDV.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir