KOBİ

KOBİ yöneticileri tüm sorularına cevap buluyor

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, Youtube’da ‘Vodafone İş Ortağım’ kanalı üzerinden yayınlanan ve KOBİ’lerin, dijitalleşme yolculuklarında büyük işletmelerden tavsiyeler alabildiği yeni bir program serisine başladı.

“Dijital İş Ortağım Programı” adıyla yayınlanan ve ünlü oyuncu Ali Sunal’ın moderatörlüğündeki serinin ilki, “İşlerimizi nasıl daha verimli hale getirebiliriz, nasıl tasarruf edebiliriz, niye dijitalleşmeliyiz” sorularına yanıt ararken, programın ilk konukları Koçtaş CEO’su Alp Önder Özpamukçu ve Mutlubiev Kurucusu ve CEO’su Tayga Baltacıoğlu oldu.

Yeni fırsatlara yönelik sunulan çözümler gösteriliyor

Özpamukçu ve Baltacıoğlu, katılımcı KOBİ’lerle, Vodafone IoT çözümleriyle elde ettikleri büyüme, tasarruf ve verimlilik artışını paylaştı.

İTÜ Vodafone Future Lab’de çekilen ve KOBİ’lerin izleyici olarak davet edildiği program öncesinde işletmeler, düzenlenen Future Lab turunda, verimlilik artışı, verimlilik takibi, bilgi ve şirket güvenliği ile sektörlerindeki yeni fırsatlara yönelik sunulan Vodafone IoT çözümleri hakkında bilgi aldı.

‘Hedef KOBİ’lere daha iyi bir gelecek için ilham vermek’

Dijitalleşme ile yeniden şekillenen ve kuralları neredeyse sil baştan yazılan yarının dünyasında, Türkiye ekonomisinin can damarları olan KOBİ’lerin küresel rekabette geride kalmamalarının çok önemli olduğunu vurgulayan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Dijital İş Ortağım programı ile yola çıkarken hedefimiz, KOBİ’lere daha iyi bir gelecek için ilham vermek oldu. Her ay, İTÜ Vodafone Future Lab’de, sektörlerinde lider yöneticilerin konukluğuyla devam edecek bu programda asıl amaç ise, KOBİ’lerin, dijitalleşerek iş sonuçlarında büyüme, verimlilik ve tasarruf elde etmiş büyük işletmelerden, deneyimlerini ilk ağızdan dinleyebilmeleri, ilham almaları ve kendi dijitalleşme yolculuklarına ihtiyaçları doğrultusunda yapılandırılacak doğru bir kurgu ile başlayabilmeleri.

‘Dijitalleşme yolculuklarında her an yanlarında olacağız’

Biz de bu program vesilesiyle, Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında Vodafone Grubu’nun tüm teknoloji bilgi birikimini aktardığımız akıllı teknoloji merkezimiz Future Lab’de, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirebilecek, dijitalleşme yolculuklarında her an yanlarında olacağız.

Vodafone olarak geleceği heyecan verici buluyor, dijitalleşmenin sunduğu yepyeni fırsatları, Türkiye’deki tüm işletmeler için yakalanabilir kılmayı istiyoruz. Önümüzdeki dönemde de işletmelerimizin küresel arenadaki rekabetçiliğini artırmaya ve Türkiye’nin sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamaya kararlılıkla devam edeceğiz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir