Koçtaş, eğlenceli videolarıyla Vine’da

Teknolojik uygulamaları ve sosyal medyadaki yenilikleri yakından takip eden Ev Geliştirme sektörünün lider oyuncusu Koçtaş, Facebook, Twitter ve Instagram’dan sonra şimdi de 6 saniyelik eğlenceli videolar ile sosyal medyaya yeni bir soluk katan Vine’da!

Sosyal medyada video içerik tüketiminin hızla artması ile Twitter’ın sahibi olduğu Vine uygulamasının da kullanıcı sayısı giderek artıyor.

Koçtaş, Vine’daki yaratıcı videolarıyla dekorasyon fikirlerini, pratik kullanım önerilerini, eğlenceli ve özgün pazarlama içeriklerini sosyal medya kullanıcıları ile paylaşıyor.

Koçtaş’ın Vine’a özel hazırladığı ve kısa süre içerisinde yüksek görüntülenme rakamlarına ulaşan 6 saniyelik yaratıcı ve eğlenceli video içeriklerini siz de çok seveceksiniz!

Koçtaş’ı, ister akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz Vine uygulaması üzerinden, isterseniz Vine.co/Koctas internet adresinden takip edebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir