Konut sektörüne özel 3D portal

Sahip olduğu Google Earth tabanlı yazılımıyla, inşaat projelerini haritadaki gerçek yerinde tüm detaylarıyla ve gerçeğe en yakın 3 boyutlu modelleriyle sergileyen, bunun yanı sıra proje ile ilgili merak edilen hemen her detayı tek adreste sunan dünyanın ilk 3 boyutlu konut portalı 3Dkonut.com yayına başladı.

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan 3DKonut.com’da şu anda aralarında, SİNPAŞ GYO, İNANLAR İNŞAAT, BULUT İNŞAAT, AĞAOĞLU İNŞAAT, DAP YAPI, ÖZYURTLAR İNŞAAT, GARANTİ KOZA, KELEŞOĞLU İNŞAAT, ULUHAN GRUP, ÇUKUROVA Gayrimenkul, AKİŞ GYO, GÜL İnşaat gibi sektörün önde gelen firmalarca hayata geçirilen yapıların da olduğu 1000’in üzerinde konut projesi yer alıyor.

Kısa sürede ülke genelindeki irili ufaklı tüm inşaat projelerini bir araya toplamayı hedefleyen sitede, her proje için ayrı bir tanıtım sayfası bulunuyor. 3DKonut.com üzerindeki proje sayfasında, projenin Google Earth üzerindeki 3 boyutlu görüntüsü ile birlikte; proje hakkında genel bilgi, kat ve vaziyet planları, daire tipleri, mimari bilgileri, projeye ait iç, dış mekan ve şantiye görselleri, projenin tanıtım videosu, kataloğu, teknik şartnamesi, fiyat listeleri, satış ofisi iletişim bilgileri, projeye yakın yerlerin neler olduğu ve yapımını gerçekleştiren firma hakkında bilgiye de yer veriliyor. Devam eden veya yapımı bitip satışa çıkan projeye sahip her inşaat firması, 3DKonut.com’a ücretsiz üye olarak, kendisine ait 3 boyutlu proje ve firma sayfasını hemen kullanmaya başlayabiliyor.

Kullanıcılar yüzlerce projeyi bir arada görüp inceleyebiliyor. Sahip olduğu basit fakat detaylı tasarımı ile ziyaretçilerine kullanım kolaylığı sunan 3DKonut.com’un en önemli avantajı; farklı linkleri tıklayarak farklı sitelere yönlenmek zorunda kalmadan, yüzlerce konut projesini tek adreste, hemen her detayıyla bir arada gösterebilmesi. Dünyanın ilk 3 boyutlu konut portalında sergilenen projeleri ve inşaat firmalarını görmek için www.3dkonut.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir