Krombera’ya QR Koridor’la uluslararası ödül [Video]

ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezi Konseyi) tarafından düzenlenen Solal Pazarlama Ödülleri’nde (Solal Marketing Awards) Krombera Dijital Pazarlama Ajansı, Marmara Forum AVM’de hayata geçirdiği QR Koridor projesi ile ödül kazandı.

3 Nisan 2013’te finale aday gösterilen Krombera Dijital Pazarlama Ajansı, Yeni Medya Kategorisinde ‘Gelişmekte Olan Teknoloji’ dalında ‘QR Koridor’ projesi ile Gümüş Ödül aldı.

Her yıl ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezi Konseyi) tarafından düzenlenmekte olan 2013 Solal Pazarlama Ödülleri’nin sonuçları 14 Mayıs 2013 akşamı Avrupa Pazarlama Konferansı’nda açıklandı. Yeni Medya Kategorisinde ‘Gelişmekte Olan Teknoloji’ dalında Gümüş Ödül alan ‘QR Koridor’ projesi Krombera Dijital Pazarlama Ajansı tarafından QR KOD teknolojisi kullanılarak geliştirildi.

Krombera Dijital Pazarlama Ajansı, Multi Development Türkiye’ye ait Marmara Forum AVM içerisinde 1. Kat koridorunun zeminini kaplayan ve 1000’den fazla QR Kod içeren bir QR Koridor oluşturdu. iPhone, iPad, BlackBerry ve diğer tüm QR kod okuyabilen cihazlarla zemine yerleştirilmiş olan QR Kod’ları okutan AVM ziyaretçileri çeşitli indirimler ve sürpriz hediyeler kazandı.

AVM’nin sosyal medya hesaplarındaki beğeni sayısını ve ziyaretçi penetrasyonunu arttırmak için Eylül 2012’de hayata geçen proje için AVM içerisindeki koridor 1230 QR KOD ile kaplandı. 2232 tekil ziyaretçi tarafından 54.667 defa okutulan QR KOD’lar ile ziyaretçiler facebook ve twitter hesaplarında durumlarını paylaşarak projeye dahil oldular.

Konuyla ilgili videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir