Kulaklıkta kalite arayanlara Plantronics BackBeat PRO2

Uzun süren iş seyahatlerinde, gündelik kullanımda veya ofiste çalışırken kendinizi izole edebileceğiniz yüksek ses kalitesi sunan bir kulaklık arıyorsanız Plantronics arayışınıza BackBeat PRO2 ile son veriyor. Konforlu tasarımlarıyla uzun süreli kullanımlarda kolaylık sağlayan BackBeat PRO2, aktif gürültü engelleyici özelliğiyle tam konsantrasyon sağlıyor.

Üstün ses kalitesiyle müzik dinletilerinize keyif katan Plantronics, sınırlı sayıda üretilen BackBeat PRO2 SE modelinde ise NFC teknolojisiyle kulaklığınızı kullandığınız cihaza bağlayabilmenizi sağlıyor. 24 saatlik pil ömrü olan BackBeat PRO2 ve BackBeat PRO2 SE ile hem bas sesleri hem tiz sesleri en ince ayrıntısına kadar hissedebilirsiniz.

Uçak seyahatleri başta olmak üzere sık sık seyahate çıkanlar için aktif gürültü engelleyici özelliğe sahip BackBeat PRO2, pil ömrüyle de maksimum performans sunuyor. 24 saatlik pil ömrüyle öne çıkan Bluetooth kulaklık BackBeat PRO2, aynı anda iki cihaza birden bağlanabiliyor.

100 metre kapsama alanı

Bluetooth 4.0 teknolojisi ile donatılmış kulaklık ile 24 saat kesintisiz müzik dinleyebilir, pili bittiğinde ise 3.5 jak girişli kablosuyla kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. 100 metrelik kapsama alanına sahip BackBeat PRO2 aynı anda iki cihaza birden bağlanabiliyor. Üzerinde bulunan mikrofonu sayesinde gelen çağrıları yanıtlayabildiğiniz kulaklık, otomatik olarak dinlediğiniz müziği veya izlediğiniz filmi durduruyor. BackBeat PRO2, kalan pil seviyesini, ses seviyesini, bağlantı durumunu 12 farklı dil seçeneği ile kulağınıza fısıldıyor.

Tam konsantrasyon sağlıyor

BackBeat PRO2’nin sınırlı üretim modeli BackBeat PRO2 SE metalik tonlarda tasarlanırken, özel sert taşıma kutusuyla da kulaklığı olası darbelerden koruyabilirsiniz. Aktif gürültü engelleyen bir dizayna sahip kulaklık tam konsantrasyon sağlıyor. NFC özelliği ile BackBeat PRO2’den farklılaşan BackBeat PRO2 SE, ilk bağlantı için NFC destekli telefonlara bir kez temas ettirmeniz yeterli.

BackBeat PRO2’yi, D&R mağazalarında, seçkin telefon bayiilerinde ve hepsiburada.com’da bulabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir