Lady Gaga 30 milyon takipçiyle Twitter şampiyonu

ABD’li ünlü şarkıcı Lady Gaga sosyal paylaşım sitesi Twitter’da 30 milyon takipçiyi geçen ilk kullanıcı oldu. Şarkıları, giyim tarzı ve çılgınlıklarıyla son yıllarda adından en çok söz ettiren isimlerden biri olan Lady Gaga, sosyal medyada da liderliğini ilan etti. ABD’li şarkıcı, mikroblog sitesi Twitter’da 30 milyon takipçiyi geçen ilk kullanıcı oldu.

Lady Gaga, mart ayı başında da 20 milyon barajını aşan ilk isim olmuştu. Şarkıcı Twitter kraliçeliğini iki yıl önce meslektaşı Britney Spears’dan almıştı.

Lady Gaga’yı 28 milyon 600 bin takipçiyle genç kuşağın sevilen şarkıcılarından Justin Bieber takip ederken, şarkıcı Katy Perry de 27 milyon 300 bin takipçiyle üçüncü sırada yer alıyor.

Rihanna 26 milyon 100’le dördüncü, Britney Spears 20 milyon 800 bin ile beşinci sırada. Deutsche Welle’nin haberine göre, Twittercounter.com’un verilerine göre en popüler politikacı olan ABD Başkanı Barack Obama ise 20 milyon 500 bin takipçisiyle listenin altıncı sırasında.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Bitcoin’e saldırılar 2,5 kat arttı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir