League of Legends Türkçe oluyor

PC oyunu League of Legends artık Türkçe dil seçeneğiyle Türkiye sunucularından hizmet verecek. Kapalı beta testiyle Türkiye’de oyunculara merhaba diyen League of Legends’ın yapımcısı Riot Games, Türkçe dil seçeneğinin yanı sıra Türkiye sunucusuyla da oyun tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Oyuncular bu sayede artık League of Legends’ı dünyanın her yerinde Türkçe dil seçeneğiyle oynayabilecek.

League of Legends tutkunları Türkiye sunucusu üzerinden gelen Türkçe seçeneğiyle kendi dillerinde oyun oynamanın keyfinin yanı sıra pek çok fırsata da sahip olacak. Daha avantajlı fiyatlandırma, sadece Türk Lirası kullanarak RP alabilme imkanı, farklı ödeme seçenekleri, Türkiye özelindeki ödüllü turnuvalara katılım ve Türkçe forumlar gibi birçok hizmet ve yenilik Türkiye sunucularında oyuncuları bekliyor olacak.

League of Legends’in yapımcısı Riot Games, Türkiye sunucusuna geçişlerde problem yaşanmaması adına Europe West ve Europe Nordic & East sunucularında oyun oynayan tüm oyuncuların hesaplarını bir defaya mahsus otomatik olarak Türkiye sunucularına taşıyor. Oyuncular bu transfer ile sahip oldukları karşılaşma sayısı ve istatistikler, IP/RP miktarı, şampiyonlar, kostümler, ELO puanları ve Rünleri de hiçbir zorluk çekmeden Türkiye sunucularından bulabilecek.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Prime Gaming mart ayı ücretsiz oyunları belli oldu

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir