League of Legends

League of Legends heyecanına MediaMarkt ortak oldu

League of Legends Türkiye Büyük Finali 2018’de Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, oyunseverlerin heyecanına ortak oldu

Riot Games tarafından bu yıl ülkemizde altıncı kez düzenlenen Türkiye Büyük Finali’nde (TBF) Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nu dolduran 12 binden fazla oyunsever kıyasıya bir mücadele izledi.

İnternet üzerinden canlı olarak da yayınlanan final maçını 1 milyondan fazla kişi de ekranlardan takip etti. Büyük finalin sonunda kupanın sahibi, Royal Bandits’i 3-1’lik skorla mağlup eden Bahçeşehir SuperMassive oldu.

Son teknoloji oyuncu ürünlerini en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturan MediaMarkt’ın, TBF 2018’de oyuncular için özel olarak hazırladığı GameZone alanını ziyaret edenler, ünlü oyuncu Necati “zeoNNN” Akçay ile fotoğraf çektirip sohbet etme şansı da yakaladılar.

Son iki yıldır TBF’nin destekçileri arasında yer alan MediaMarkt’ın oyuncu ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir