Lenovo ile Bluetooth’tan 40 kat daha hızlısın

Üstün teknolojili akıllı telefonları ile büyük beğeni kazanan Lenovo’nun dikkat çeken özelliklerinin başında hayatı kolaylaştıran uygulamaları geliyor.

Lenovo’nun diğer akıllı telefonlarla kurduğu Wi-Fi bağlantısıyla doküman paylaşımına izin veren SHAREit uygulaması sayesinde Bluetooth’tan 40 kat daha hızlı aktarım yapılabiliyor.

Üstelik resimler, notlar ve rehber de dahil telefonunuzda bulunan tüm bilgileri IOS, Win8 ve Android dahil tüm platformlarda yeni Lenovo telefonunuza sadece birkaç dakikada aktarabilirsiniz.

Lenovo’nun Beautification (Güzelleştirme) özelliği ile Lenovo akıllı telefonların ön kamerası ile çektiğiniz selfie’lerde photoshop’a gerek kalmadan son derece iyi görüneceksiniz. Üstelik selfie’lerinizi bir parmak işaretiyle veya göz kırparak yapmanız da mümkün.

Ayrıca Lenovo’nun akıllı telefonlarına özel Security uygulaması ile telefon performansınız hızlanırken, virüs ve diğer zararlı yazılımlardan korunma olanağı bulacaksınız.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir