LG G5, Türk Telekom mağazalarında

Türk Telekom, LG’nin en yeni akıllı telefonu G5’i Türk Telekom mağazalarında müşterileriyle buluşturdu. Şirket açıklamasına göre, Türk Telekom, LG’nin merakla beklenen yeni akıllı telefonu LG G5’i bugünden itibaren Türk Telekom mağazalarında satışa sundu. Türk Telekom’un sunduğu Fiber Güçlü GiGA 4,5G hizmeti ile saniyede 1 gigabit hızına ulaşabilen LG G5’e, 24 ve 36 ay taksit seçeneğiyle ve Türk Telekom müşterilerine özel ayrıcalıklarla sahip olunabilecek.

GiGA 4,5G uyumlu LG G5’i satın alan kullanıcılar, 81 ilde 5 binden fazla noktada ücretsiz aylık 600 dakika Türk Telekom wifi kullanımının yanı sıra Türk Telekom Müzik ile üç ay boyunca yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız, HD kalitede ve çevrimdışı dinleme avantajına sahip olabilecek.

Tamamı metalden üretilen gövdesi, modüler tasarımı, çıkarılabilen bataryasının yerine takılan aksesuarları ve iki arka kamerasıyla öne çıkan LG G5, normal ve geniş açılı lenslerin birleşimiyle ikisi bir arada fotoğraflar çekilmesine olanak tanıyor. LG G5’in 135 derecelik Geniş Açılı Lens Desteği ile geniş açılı ve kaliteli fotoğraflar çekilebiliyor.

Aksesuarlar, tarifeye ek 5 TL’ye alınabiliyor

LG G5, akıllı telefon deneyimini farklılaştıracak aksesuarları ile birlikte satışa sunuldu. Bu aksesuarlardan LG Cam Plus, LG G5’i profesyonel kameraya dönüştürürken, LG Battery Pack, iletişimin kesintisiz sürmesine imkan sağlıyor. LG G5’i Türk Telekom’dan alan mobil müşteriler LG Cam Plus ve/veya LG Battery Pack aksesuarlarına tarifeye ek 5 TL’ye sahip olabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, yüzde 68 ile akıllı telefon penetrasyonunda sektörün lideri olduklarını dile getirdi. Dursun, şunları kaydetti:

“Müşterilerimizi en yeni akıllı telefonlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Portföyümüzün en yeni üyesi LG G5, Türk Telekom’un GiGA 4,5G teknolojisiyle saniyede 1 gigabite ulaşarak en hızlı 4,5G’den üç kat daha hızlı mobil internet deneyimi sunuyor. LG G5’i tercih eden kullanıcılar, üç ay boyunca ayda 600 dakika Türk Telekom wifi ve Türk Telekom Müzik üyeliği avantajlarına da sahip olabilecek.

GiGA 4,5G ile sunduğumuz üstün mobil internet deneyimini eğlenceyle bir araya getiren avantajlı tekliflerimize önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir