LG Nexus 4 Turkcell ile Türkiye’de

Pazara sunulduğu günden bu yana tüm dünyada büyük yankı uyandıran LG Nexus 4, magaza.turkcell.com.tr’de satılmaya başlandı.

Teknoloji tutkunlarının büyük bir merakla beklediği, satışa çıktığı ülkelerde anında tükenen LG Nexus 4, Türkiye’de pazara sunuldu. Magaza.turkcell.com.tr’de siparişlerine başlanan bu özel telefon, bir dizi yeni teknoloji ile geliyor.

Dünyanın ilk Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemli telefon, Nexus’ların en hızlısı olma özelliği taşıyor. Özel bir donanım tasarımıyla gelen LG Nexus 4, en beğenilen Google uygulamalarına ve en yeni Android sürüme sahip.

Google Haritalar, Google Chrome ve 675 binden fazla uygulama ve oyun indirilebilen Google Play, LG Nexus 4’ün sunduklarından sadece bazıları.   LG Nexus 4’ün 360º panaromik çekim özelliği ile fotoğraflar artık 360º kaydedilebiliyor.

8 MP çözünürlüklü kamerası ile yüksek performans sunan 1080P videolar çekilip Movie Studio ile bu videolar kolayca düzenlenebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

1 thought on “LG Nexus 4 Turkcell ile Türkiye’de

    Nevzat Akkaya

    (29 Ocak 2013 - 13:19)

    1399 TL! bu fiyatla zor satar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir