Linux Yaz Kampı’na başvuru zamanı

Linux Yaz Kampı 2014, 11-23 Ağustos tarihleri arasında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenleniyor.

Linux Kullanıcıları Derneği ve İnternet Teknolojileri Derneği’nin organizasyonunu üstlendiği etkinlikte, farklı alanlarda, farklı bilgi düzeylerine hitap eden paralel sınıflarda gerçekleştirilen eğitimlere katılım ücretsiz.

Katılımcılardan yalnızca kendi yol/konaklama/yemek masraflarını karşılamaları bekleniyor ve eğitimlerde kontenjan sınırlı.

Başvurularda öncelik görevlendirme alan kamu ve üniversite bilgi işlem personellerine verilmekle beraber kampa katılım herkese açık.

Linux Yaz Kampı 2014 süresince sınıflarda kursları verecek eğitmenler ise şunlar:

Adil İlhan, Ali Burak Öncül, Aydın T. Doyak, Barkın Kılıç, Çağdaş Direk, Çağrı Ersen, D. Destan Sarpkaya, Doruk Fişek, Emre Eryılmaz, Eray Aslan, Erdem Bayer, Hakan Uygun, Hidayet Doğan, Levent Emmungil, Mustafa Akgül, Onur R. Bingöl, Osman Ünalan, Ömer Özkan, Recep Kırmızı, Samed Beyribey, Tayfun Öziş Erikan.

Başvuru için şu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir