Logitech sessiz mouse

Logitech sessiz mouse serisi ideal hediye

Logitech’in şık, rahat, sessiz ve güvenilir mouse’larının temel bileşenlerini içeren M220, M330 ve M590 kablosuz modelleri, Öğretmenler Günü için hem kaliteli hem de çalışma keyfini ve verimliliğini artıran bir hediye olarak öne çıkıyor.

Ergonomiye ve sessizliğe önem verenlerin dikkatlerinden kaçmayan mouse’lar, geleneksel “tıklama” hissini verirken aynı zamanda da neredeyse hiç gürültü çıkarmıyor.

Siyah, kırmızı, gri ve mavi olmak üzere farklı renk seçeneği bulunan Logitech M220, M330 ve M590 mouse’lar şık ve portatif tasarımıyla işte, evde ya da okulda sessiz bir çalışma ortamı arzulayanlara hitap ediyor. Tek bir AA pille çalışan mouse’ların modeline göre 18 ile 24 arasında değişen bir pil ömrü bulunuyor.

Logitech Sessiz Mouse Serisi’ndeki ürünler 90’dan fazla gürültü azaltma özelliği sayesinde kullanıcılarına tıklama sesi olmaksızın aynı tıklama hissini veriyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir