Logitech’ten masaüstü için kablosuz hoparlör

Logitech, zarif ve sade tasarımına karşın sunduğu üstün ses kalitesiyle dikkat çeken kablosuz hoparlör MX Sound’u tanıttı. İleri teknolojisi sayesinde, 24 Watt gücünde, boyutuna göre güçlü bir ses çıkışı sunan MX Sound, ideal bas seviyesiyle sanatçıların istediği ses kalitesine ulaşıyor.

Hareket sensörü, arkadan aydınlatması ve dokunmatik kontrolleri ile ses ayarını ve Bluetooth cihazlara bağlanmayı kolaylaştıran MX Sound, 20 dakika boyunca kullanılmadığında devreye giren bekleme moduyla, güç tasarrufuna da yardımcı oluyor. Kablosuz hoparlör, gümüş halkaları ve üst kalite kumaş kılıfıyla kulağa olduğu kadar göze de hitap ediyor.

Logitech Ses Portföy Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Philippe Depallens, “MX Sound, bilgisayardan, akıllı telefondan veya tabletten bağlanıldığında inanılmaz bir ses kalitesi sunarak üstün bir deneyim yaşatıyor. Bu sıradışı hoparlör, Logitech CRAFT Klavye, Logitech Spotlight Sunum Kumandası ve Logitech MX Master 2S gibi üst düzey ürünlerimizle uyumlu olacak şekilde tasarlandı.” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir