Maçkolik Uygulaması şimdi Nokia Lumia 520’de

Nokia Lumia 520’de yüklü olarak gelen Mackolik uygulaması sayesinde takip etmek istediğiniz maçları veya takımları favori listenize ekleyip gelişmelere anında ulaşabilirsiniz. Uygulamada liglerin puan durumları, fikstürler, kadrolar, canlı sonuçlar ve en son haberler de yer alıyor.

Ayrıca Mackolik Windows Phone 8 uygulaması ile dünya liglerinden futbol ve basketbol canlı sonuçlarını da en hızlı şekilde takip edebilirsiniz. Mackolik uygulamasıyla ayrıca at yarışı bildirimlerini alıp yarış sonuçlarını da görüntüleyebilirsiniz.

Nokia Lumia ailesinin, Windows Phone 8 işletim sistemine sahip eğlenceli ve renkli üyesi Lumia 520, ücretsiz HERE harita ve navigasyon uygulaması, Nokia Müzik ve Nokia Mix Radio servisleri, dört inçlik ekranı ve 599 TL fiyatı ile zengin bir akıllı telefon deneyimi yaşatıyor.

Ayrıca dijital kamera lensleri, Nokia Lumia 520’nin beş-megapiksel otofokus kamerası, resim çekmek ve anıları yakalamayı daha da eğlenceli bir hale getiriyor. Sinemagraf sabit görüntülere hareket ekliyor ve bunlar Facebook, Twitter ya da e-posta aracılığıyla arkadaşlarla paylaşılabiliyor.

“Akıllı Çekim” kullanıcıların mükemmel grup resmini yaratmasını, çoklu resim çekip her birinden en iyi ifadeli olanı seçmesini ve hatta insanları kareden çıkarmasını sağlıyor. Kolay kullanılan “Panorama” lensi ise süper-geniş-açılı fotoğraflarla manzaranın daha geniş bölümünü çekmeyi sağlıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir