Masaüstü bilgisayarda TouchPad dönemi

Logitech’in yeni kablosuz klavyesi Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820, geniş ve yerleşik touchpad’i ile daha rahat gezinme ve yazma imkanı sunuyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız “Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820, bilgisayarınızı kontrol etmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir klavyede buluşturan özel tasarımıyla dikkat çekiyor. Klavye, kontrol etme, yazma, dokunma ve gezinme gibi pek çok fonksiyonu tek bir cihazda bir araya getirerek, yepyeni bir bilgisayar deneyimi sunuyor” dedi.

Kablosuz olarak bilgisayarınıza bağlanan Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820, ultra ince tasarımıyla masanızda oldukça az yer kaplarken, klavyeye eklenmiş touchpad ile gezinmenizi kolaylaştırıyor. Normal bir dizüstü bilgisayarı touchpad’inden daha büyük olan dokunmatik alana sahip klavye, kolayca işaretleme, büyütme ve gezinme deneyimi sağlıyor. Touchpad, Logitech SetPoint yazılımının indirilmesi halinde 13 adet Windows 8’in  çoklu dokunmatik hareketlerini de destekliyor.

LogitechWirelessAll-in-OneKeyboardTK820,

Özel tasarımı ile yazma konforunu arttıran TK820, Logitech PerfectStroke özelliği ile yumuşak ve sessiz çalışırken, içbükey  tuş takımı (incurve keys) ile saatler sonra bile akıcı ve rahat yazma deneyimi yaşatıyor.

Gelişmiş 2.4 GHz bağlantısı, kablolu bağlantının güvenilirliği ile kablosuz olmanın konfor ve özgürlüğünü sunan TK820’yi Logitech Unifying alıcı ile kolayca bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Amerika’da Ağustos, Avrupa’da ise Eylül 2013’te satışa sunulacak olan Logitech Wireless All-in-One Klavye TK820’nin tavsiye edilen son kullanıcı fiyatının 99 Euro olması  bekleniyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir